Yatırım yapmaya başla!

Lise Öğrencisi Tutkunu Olduğu Earthbound Oyununu Uzaya Gönderdi!Oyun teknolojisinde yaşanan gelişmeler, bu oyunlara olan hayranlığın da artmasına neden oluyor. Artan bu hayranlık sonrası çok ilginç olaylarla karşılaşma imkanı buluyoruz. 14 yaşında bir lise öğrencisi hayranı olduğu Earthbound oyununu uzaya gönderdi ve duyduğu mutluluğu milyonlarca kişi ile paylaştı.

Oyunun tutkunu olan Ronnie Doyle’un dedesi Earth to Sky Calculus adlı bilim girişiminin düzenlediği çekilişe katıldı. Katılımcının çekilişi kazanmasıyla beraber Ronni Doyle için uzaya istediği bir şeyi gönderme hakkı doğmuş oldu. Oyunun küçük bir balon ile uzaya gönderilmesinin ardından ortaya büyüleyici görüntüler çıkmış oldu.

Oyunu uzaya gönderen Doyle yaptığı açıklamada “Oyunu uzaya gönderme fikri oldukça korkutucuydu. Bu oyun 200 dolar değerinde ve onu uzaya gönderip geri gelmesini beklemek büyük bir risk. Kartuşu güvenli bir uçuşa sahip olduğundan emin olmak için her iki tarafa da delinmişti, ancak bu riski almaya karar verdim.” ifadelerine yer vererek yaşadığı mutluluğu paylaştı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum