Yatırım yapmaya başla!

İzlediğinizde Ruhunuzu Dinlendirecek Kum Sanatı GörüntüleriDünyada ilgi çekici pek çok sanat türünün varlığından söz edebiliriz. Bu sanatlardan bazılarını izlediğinizde içinizi huzur kapladığını ve ruhunuzun dinlendiğini hissedebilirsiniz. İzleyeceğiniz videonun bunun için birebir olduğunu söyleyebiliriz.

Dünyanın önde gelen kum ressamlarından Ilana Yahav’ın sergilediği kum sanatına ait görüntülerini izliyorsunuz. Çoğunlukla New Age müzik türü ve özel ayarlanmış ses ve ışık atmosferi eşliğinde büyüleyici bir performansa yer verilmiş.

Bu gösteride, özel üretim ve alt kısmı ışık ile aydınlatılmış cam masa üzerine serilmiş kum ile etkileyici desenlere yer veriliyor. Yapılan gösteride deniz kumu ile beraber bir takım maddelerin de kullanılması ile kumun kalitesi arttırılmakta dolayısı ile gösterinin çok daha dikkat çekici olması sağlanmaktadır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum