Yatırım yapmaya başla!

Karakalem Tekniği ile Yapılmış Etkileyici ÇalışmalarDünya’da yapılan birçok sanat eseri vardır. Bu sanat eserleri hem kağıt üzerinde hem de 3 boyutlu bir biçimde sunulabiliyor. Bu sanat eserlerine örnek olarak karakalem çalışmaları vardır.

Kurşun kalem ve birkaç yardımcı malzeme ile gerçekmiş gibi bir görsel ortaya çıkarılabilir. İnsan portresi, hayvan görselleri, belirlenmiş bir obje gibi birçok şey kağıt üzerine karakalem tekniği ile dökülebilir.

Takip edilmesi gereken birkaç adım ile hem renklendirme öncesi resminizin taslağını oluşturabilir hem de renksiz olarak da muhteşem görseller resmedebilirsiniz. Yukarıdaki videomuzda karakalem ile yapılmış çalışmaları izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum