Yatırım yapmaya başla!

Kağıt Para ile Yapılmış Sıra Dışı Bir Resim SanatıPara Dünya’daki en değerli kağıt olmakta ve değer gören her şeye sahip olmak için kullanılmaktadır. Satın alınabilecek olan her şeyin değerini belirlemede araç olan para, Dünya üzerindeki tüm ekonominin şekillenmesinde başrol oynamaktadır.

İzlediğiniz görüntülerde ise para ile eşi benzerine az rastlanır bir çalışmaya tanık oluyorsunuz. Kağıt paradan yararlanarak yapılan resim çalışması sonrasında ortaya ilgi uyandıran görüntülerin çıktığını görebilirsiniz. ABD’li sanatçı Mark Wagner para ile yaptığı çalışmalarla isminden söz ettiriyor.

Hızlandırılmış çekimde izlediğiniz görüntülerde para kullanılarak adeta bir sanat eseri yaratılıyor. Oldukça zahmetli olduğu görülen bu işlemde, kağıt paraya bambaşka bir boyut kazandırıldığını görebilirsiniz. Yapılan çalışmanın sonucunda ortaya para ile yapılmış etkileyici bir resmin çıktığı görülüyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum