Yatırım yapmaya başla!

Jet Motorunun Maksimum Güçteki Büyüleyici Çalışma GörüntüsüUçak üretiminde jet motorları olmazsa olmaz bir yere sahiptir. Uçakların havalanması ve yüksek ivmelere ulaşması için üretilen bu motorlar çok yüksek seviyede enerji açığa çıkarmaktadır.

Jet motorlarının çalışma prensibine değinecek olursak, atmosferde bulunan havayı sıkıştırıp bünyesindeki yakıt ile ile yakan motorlar, bu sayede yüksek seviyede itme gücü oluşturması olarak özetleyebiliriz.

Videoda jet motorunun maksimum güç üretirken ortaya çıkan büyüleyici görüntülere tanık oluyorsunuz. Son derece yüksek bir itme gücü uygulayan jet motorunun ateşleme anı ise tek kelimeyle ağızları açık bırakacak cinsten oluyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum