Yatırım yapmaya başla!

Instagram’da Paylaşımların Ne Derece Klişe Olduğunu Gözler Önüne Koyan VideoSon yılların en çok ilgi duyulan sosyal medya platformlarından birisi hiç kuşkusuz Instagram olmaktadır. Milyonlarca kullanıcı Instagram hesabı açarak yaşadıkları anı paylaşma ihtiyacı hissetmektedir.

Bunlar arasında en çok yapılanlardan biri ise tatil paylaşımları olmaktadır. İnsanlar gittikleri yerleri ve yaptıkları hemen her aktiviteyi kişisel profillerinden paylaşmaktadır. Dünyanın pek çok yerini gezen, videolar ve fotoğraflar paylaşan Oliver KMIA, bu paylaşımlarla ilgili dikkat çekici bir video hazırlamış.

Videoda insanların gittikleri yerin keyfini çıkarmaktan çok paylaşım yapma ihtiyacı duyduğu görülüyor. Ayrıca yapılan Instagram profilleri üzerinden yapılan binlerce paylaşımın birbirinin adeta kopyası olduğunu görebilirsiniz. İzleyeceğiniz video sosyal medyanın insanlar üzerinde yarattığı etkiye dair fikirler veriyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum