Yatırım yapmaya başla!

İnsan Yüzünü Andıran Taşlardan Oluşan Sıra Dışı MüzeSeyahat etmek, yeni yerler görmek ve yeni hayatlar keşfetmek her insanın mutlulukla yapabileceği şeylerdir. Görülmesi gereken ve ilgi çeken bir mekan olarak müzeleri örnek verebiliriz.

Müzeler, tarihte yolculuk yapmamızı sağlar ve oldukça ilgi çekici yerlerdir. Şimdi sizlere biraz farklı bir müzeden bahsedeceğiz. Japonya’da bulunan Chinsekikan adındaki müzede birçok değişik şekil ve renklerden oluşan taşlar sergileniyor. Bu taşların yanında bir de insan yüzüne benzeyen taşların olduğu koleksiyon var.

1700 adet taştan oluşan bu taşlar herhangi bir insan müdahalesi görmeden doğadan toplanıyor. Bu ilginç taşları yukarıdaki videomuzda görüntüleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum