Yatırım yapmaya başla!

İlk Türk FPS Oyunu Soldiers of the Universe ile Tanışın!Henüz 2016 yılında Armoya İnteraktif bünyesinde kurulan Rocwise Entertainment, kaliteli mobil, PC ve konsol oyunları üretmek hedefiyle yoluna devam ediyor. İstanbul merkezli bu şirket, ülkemizin ilk hikaye tabanlı Birinci Nişancı Şahıs (FPS) oyununu dünya ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Soldiers of the Universe adıyla piyasaya sürülecek olan bu oyunun geliştirilme süreci 14 ila 17 Eylül 2017 tarihi itibariyle tamamlanmış olacak. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek  GameX 2017 etkinliğinde görücüye çıkacak olan Soldiers of the Universe, bu tarihlerden itibaren Steam’de dünya çapında erişilebilir hale gelecek.

Türkiye’nin terörle mücadelesinden esinlenilerek geliştirilen bu FPS oyunun senaryosu Şubat 2017 tarihinde tamamlanmış ve oldukça hızlı bir şekilde geliştirilme sürecine başlanmıştı. FPS türünde Türk yapımı ilk oyun unvanına sahip olan Soldiers of the Universe; Counter-Strike ya da Solider of Fortune tadında bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Oyunun başkarakteri Hakan; babasının şehit olduğunu öğrenerek yurt dışından Türkiye’ye geliyor. Çeşitli askeri ve bilimsel eğitimler almış donanımlı bir isim olan Hakan, ilerleyen bölümlerde babasının da üyesi olduğu Akıncı Beyleri ile bir araya geliyor. Bu buluşma ile neden bu eğitimleri aldığını ve babasının nasıl şehit edildiğini öğrenen Hakan, beraberindeki 3 Türk askeri ile Cizre, Nusaybin ve İstanbul’da çeşitli gizli operasyonlara katılıyor.

Türkiye’nin ilk FPS oyunu olmasına rağmen, senaryosu ve grafikleriyle beğeni toplayan Soldiers of Universe, Türkçe dil ve arayüz seçeneğini de bünyesinde barındırıyor. Peki, sizce Soldiers of the Universe, beklenilen başarıyı yakalayabilecek mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum