Google Yaklaşan GDC 2019 Etkinliği için Heyecanı Artıran Video Yayınladı

Yazılım devi Google’da, önümüzdeki 18 Mart tarihinde oyun geliştiricilerinin buluştuğu GDC 2019 konferansının heyecanı yaşanıyor. Şirket önümüzdeki hafta içerisinde düzenlenecek olan etkinliğe dair heyecan yaratan bir tanıtım videosu yayınladı. 18 Mart ile 23 Mart tarihleri arasında düzenlenecek. Etkinlikte yerini alacak olan devlerden birisi ise Google olacak.

Şirketin resmi paylaşım hesaplarından yayınladığı video, etkinliğe dair beklentilerin artmasına neden oldu. Etkinlikte Google’ın oyunun geleceğine dair vizyonunu sunması beklenirken, videoda bilim kurgu, aksiyon ve yarış oyunlarına dair mekanlara yer verilmiş.

GDC 2019 etkinliğine Google’a dair en büyük beklenti, kendi yayın servisi olması beklenen Project Stream’in duyurulması olmakta. Yeni mobil internet teknolojisi 5G’nin de oyun dünyasına faydasının büyük olması beklenirken, pek çok oyun geliştiricisinin çevrimiçi servislere ilgisinin artması bekleniyor. Ayrıca kimi çevrelere göre şirketin etkinlikte oyuna dair donanımsal bir ürünü tanıtabileceği belirtiliyor.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur