Yatırım yapmaya başla!

Galakside Bulunan Gezegenlerden Yayılan Ses Dalgalarına Tanık OlunSamanyolu galaksisinde bulunan birbirinden farklı özelliklere sahip gezegenler ve yıldızlar mevcuttur. Gerek fiziksel yapıları gerek atmosferleri olsun birbirlerine hiç benzemeyen gezegenler, yakın çevrelerinde farklı etkiler yaratmaktadır.

NASA yaptığı bir çalışma ile gezegenlerin sahip olduğu titreşimleri ses dalgalarına dönüştürmüş. Bulundurdukları gazların türü ve yoğunluk dereceleri sonucunda her bir gezegenden farklı titreşimler yayıldığını görebiliyorsunuz. Yayılan titreşimlerin farklı frekanslara sahip olması nedeniyle gezegenlerin seslerinin birbirinden farklı olduğunu görebilirsiniz.

NASA’nın ses mühendisleri ile yaptığı araştırma sonucunda Uzay boşluğundaki ses ve titreşim çeşitliliğine tanık olma imkanı buluyorsunuz. Henüz bu gezegenler ile ilgili bilinenlerin son derece sınırlı olmasına rağmen yapılan bu araştırmanın son derece önemli ve dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum