Yatırım yapmaya başla!

Flipbook Tekniği ile Yapılmış Başarılı Bir AnimasyonAnimasyon birçok teknik kullanılarak yapılmaktadır. Bu tekniklerden biri olan Flipbook’dan bahsedeceğiz sizlere. Flipbook ilk animasyon tekniği olarak da kullanılmıştır. Bu yöntem ile bir mekanizma oluşturarak ortaya eğlenceli bir animasyon çıkarabilirsiniz.

Bu yöntemi uygularken öncelikle yapmak istediğiniz animasyonun her adımını sırasıyla kağıtlar üzerine çizmelisiniz. Daha sonra bu kağıtlar videoda izlediğiniz mekanizma ile birleştirildiğinde ortaya eğlenceli bir ürün çıkıyor.

Bu ürün günümüzde hediyelik eşya olarak da kullanılmaktadır. Yukarıdaki videoda bu mekanizmanın yapılışını ayrıntılı bir şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum