Yatırım yapmaya başla!

Fasulyenin 25 Günde Filizlenme Anını Gösteren Büyüleyici Time Lapse GörüntülerBitkiler, çeşitliliği ve birbirinden farklı özellikleriyle ilgi çekicidir. Beslenme şekilleri, büyümeleri diğer canlılardan farklıdır. Daha önceki videolarımızda farklı bitkilerle ilgili bilgilere ve görüntülere yer vermiştik.

Bu videomuzda ise basit gibi görünen bir bitkinin büyüme anından bahsedeceğiz. Fasulye, bildiğiniz gibi kısa sürede filizlenir ve uzamaya başlar. Bu videomuzda fasulyenin 25 günlük büyüme anını time lapse yöntemi ile gözlemleyeceksiniz. Bitkiler diğer canlılardan farklı bir şekilde beslenir ve farklı bir şekilde büyür. Bu farklılığı izlediğiniz videodaki fasulyenin büyüyüşünde görüyorsunuz.

Sizler için fasulyenin 25 günlük filizlenme ve büyüme anına ait time lapes görüntüleri derledik. Yukarıdaki videomuzda izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum