Yatırım yapmaya başla!

Guinness Rekorlar Kitabı’na Giren Dünyanın En Hızlı KaplumbağasıDünyanın en yavaş hareket eden hayvanlarından bir kaçını sayın deseler vereceğiniz ilk cevaplardan birisi hiç kuşkusuz kaplumbağa olacaktır. Son derece ağır hareket kabiliyetine sahip olan bu sürüngen, son derece dayanıklıdır ve uzun yıllar yaşayabilmektedir.

Videoda ise ağır canlılığı ile hafızalarda yer etmiş kaplumbağanın farklı bir özelliği ile karşılaşma imkanı buluyoruz. İzlediğiniz kaplumbağa Dünya’nın en hızlı kaplumbağası olarak kayıtlara geçmeyi başarıyor. Yavaşlığı ile ünlenmiş bu hayvanın türünün en hızlısı olarak kayıtlara geçirilmesi dikkat çekici bir durum oluyor.

Görüntülerini izlediğiniz kaplumbağa, belirlenen mesafeyi yaklaşık 19 saniyede geçerek Guinness Rekorlar Kitabı’na adını yazdırmayı başarıyor. Yavaşlığı ile bilinen bu hayvanın böylesine bir rekor ile kayıtlara geçiyor olması ilgi çekici bir durum oluşturuyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum