Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Dünyanın En Büyük Ethereum Madeninin Etkileyici Görüntüleri

Kripto paralar hepimizin gözdesi haline gelmişken, madenciliğine olan merak hiç azalmıyor. İşte dünyanın en büyük ETH madeninden görüntüler:
Son Güncelleme: 
Yorum

Son yıllarda bilgisayar ve internetin hızla yaygınlaşması, dünyanın ekonomik düzenine bir takım yeniliklerin gelmesine neden oluyor.

Birkaç sene önce bilgisayar ile evinizde dijital para üretebileceğinizi hayal bile edemezdiniz. Ancak günümüzde bu ihtimal gerçeğe dönüşmüş durumda.

Vitalik Buterin isimli yazılımcı Ethereum madeninin mucidi olarak bilinmektedir. İzlediğiniz görüntülerde ise dünyanın en büyük Ethereum madenindeki etkileyici görüntülere tanık oluyorsunuz. Yüzlerce ekran kartından yararlanılarak yapılan bu işlemde üretilen Ethereum madeni, tıpkı muadilleri olan Bitcoin ve Litecoin gibi sanal ortamda ciddi değer görmektedir.

Günümüz dünyasında dijital paranın gitgide öneminin arttığını söyleyebiliriz. Bilgisayarların ağılıklı olarak ekran kartından yararlanılan bu işlemde oturduğunuz yerden bu madenciliği yapmanız mümkün. Ancak bu işlem için çok güçlü ekran kartlarına ihtiyacınız olacağını belirtmekte yarar var.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu