Yatırım yapmaya başla!

Drone ile Tren Üzerinde Etkileyici Bir Çekim PerformansıBilindiği üzere son bir kaç yıldır Drone’ların kullanımında yoğun artış yaşanmakta. Pek çok film ve dizide Drone ile çekilmiş görüntüler yoğun olarak kullanılıyor. Ancak izlediğiniz videoda alışılagelmiş Drone çekimlerinin dışına çıkılıyor.

Yük treni üzerinde usta işi bir Drone performansını izlediğinizde etkilenmemeniz mümkün değil. Bu işi artık profesyonel olarak yapan Paul Nurkalla, Drone’u ile tren üzerinde görülmemiş bir çekime imza atıyor. ‘Yılın Uçuşu’ olarak adlandırılmış performans gözlerinizin pasını siliyor.

Görüntülerde Drone’un bir savaş uçağını andıracak şekilde hareketlendiğine tanık oluyorsunuz. Üzerindeki GoPro HERO5 modelindeki hafif kamera, bu performansın sergilenmesine kolaylık sağlıyor. Çok sık manevralar içeren bu Drone gösterisinin bugüne kadar görülmemiş bir performans olduğunu söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum