Yatırım yapmaya başla!

Önüne Çıkan Ne Varsa Yerle Bir Eden Devasa Su TabancasıSu tabancaları özellikle yaz günlerinde çocuklar için en eğlenceli oyuncaklardan biri olmaktadır. Birbirlerine bu tabancalar ile su sıkan çocuklar hem doyasıya eğlenirken aynı zamanda sıcak havalarda serinleme imkanı buluyorlar.

Ancak izleyeceğiniz videodaki su tabancası, bugüne kadar gördüklerinizden biraz daha farklı özelliklere sahip. Bu su tabancası hedefine aldığı pek çok maddeyi adeta yerle bir ediyor. Eski bir NASA çalışanı olan Mark Rober, görenlerin ilgisini çekecek bir üretime imza attı. Dünyanın en büyük su tabancasını üreten Mark Rober, bu alanda bir ilke imza atmış oldu.

Videoda performansını izlediğiniz su tabancası, püskürttüğü basınçlı su ile çok sert cisimleri bile parçalayan su tabancası, 437 km/s gibi yüksek bir hız ile su püskürtebiliyor. Bünyesinde özel basınçlı tüplere sahip olan ve 7.5 litre su alabilen devasa su tabancası ile Mark Rober, son derece ilgi çekici bir üretime imza atmış.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum