Paylaşım

Futboldan Daha Çok Özel Hayatı ile Gündem Olan David Beckham’ın Lüks Hayatından Görüntüler

 

David Beckham’ı dünya genelinde en çok tanınan insanlar arasında gösterebiliriz. 90’lar ve 2000’lerde futbolu ile göz dolduran İngiliz futbolcu, Manchester United kulübünde tanınmış ve futbol tarihinin unutulmaz futbolcularından birisi olmayı başarmıştır.

Futbol kadar özel hayatı ve yakışıklılığı ile dikkat çeken David Beckham, sahip olduğu parasal güç ile insanları kıskandıracak bir lüks hayat yaşamaktadır. Görüntülerde Beckham’in sahip olduğu evlere ve arabalara tanık olacaksınız.

David Beckham kendisi gibi ünlü olan, bir zamanlar dünya müzik piyasasında adından sıkça bahsedilen Spice Girls grubu üyelerinden Victoria Beckham ile hayatını birleştirmiştir. Mutlu yaşantıları ile dikkat çeken çift, bu evlilikten 4 çocuk sahibi olmuştur.

David Beckham futbol hayatı boyunca dünyanın sayılı kulüplerinde forma giymiş ve pek çok futbolcu gibi önemli kazançlar elde etmiştir. Kariyerinin en verimli dönemini Manchester United ve Real Madrid kulüplerinde geçiren ve önemli başarılar elde eden Beckham, daha sonra Amerikan Futbol Ligi (MLS) takımlarından Los Angeles Galaxy’nin yolunu tutmuştur.

Futbol hayatına Amerika’da devam eden Beckham, MLS liginin en çok kazanan oyuncusu olarak sansasyonel bir transfere imza atmıştır. Son olarak Fransız futbol kulübü Paris Saint Germain’e transfer olan İngiliz yıldız, burada futbolu bıraktığını açıklamıştır.

Kaliforniya eyaletinde bulunan Beveryl Hills şehrinde yaşayan Beckham çifti, bu bölgede ultra lüks bir hayat yaşamaktadır. Videoda malikanelere sahip olduğu görülen Beckham çiftinin bu evlerin milyon dolarlık evler olduğu belirtilmektedir. Evlerin her birinin başlı başına muhteşem göründüğünü söyleyebiliriz.

Böylesine lüks hayat yaşayan birisinin evlerinin yanında araba koleksiyonunun olmaması düşünülemezdi. David Beckham, dünyada üretilen birbirinden lüks araçlara sahip olmakta. Rolls Royce, Bentley, Aston Martin ve daha pek çok lüks arabaya sahip olduğu görülen Beckham’ın, dünya üzerinde yaşanabilecek en lüks hayatlardan birini yaşadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur