Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Dan Bilzerian’ın Lüks Yaşamından Parmak Isırtan Görüntüler

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça bahsettiren Dan Bilzerian'ın lüks yaşantısına kısa bir göz atmaya ne dersiniz?
Son Güncelleme: 
Yorum

Son birkaç yılda sosyal medya sayesinde bazı insanların hayatlarının tüm dünyanın gözü önüneserildiğini görebilirsiniz. Sık yaptıkları paylaşımlar ve sıra dışı hayatlarıyla dikkat çeken insanlar, sosyal medyanın etkisiyle dünyada gündem olmayı başarmaktadır.

Bu insanlara en net örneklerden biri olaran Dan Bilzerian’ı gösterebiliriz. Instagram’da yaptığı paylaşımlar ile dikkat çeken Bilzerian’ın, inanılmaz lüks yaşamıyla takipçilerine parmak ısırttığını söyleyebiliriz. Lüks kavramını deyim yerindeyse dibine kadar yaşayan Dan Bilzerian’ın kim olduğu ve bu denli paraya nasıl sahip olduğunu ise pek çok insan merak etmektedir. Bazı meraklılar ise evine soygun girişiminde bulunmuştu; ama hiçbir şey çalamadan geri çıkmışlardı.

Dan Bilzerian’ın profesyonel bir poker oyuncusu olduğu bilinmektedir. Ermeni asıllı ve ABD vatandaşı olan Dan Bilzerian, sahip olduğu para ile akıllara durgunluk verecek bir hayat yaşamaktadır. Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlara baktığınızda çok sayıda güzel kızla, insanları kıskançlıktan çatlatacak bir hayat yaşadığını görebilirsiniz.

Dan Bilzerian’ın görüntülerden de anlaşılacağı üzere nasıl eğleneceğini bildiğini söyleyebiliriz. Lüks otomobiller, çok sayıda kadın ve silahlara olan merakı ile Dan Bilzerian takipçilerinin aklında yer etmiştir. Hemen her gün dünyanın başka bir noktasında Bilzerian’ı eğlence dolu bir aktivitenin içerisinde görebilirsiniz.

Görüntülerde Bilzerian’ın silahlara karşı yoğun bir ilgisinin olduğu da anlaşılıyor. Ancak en çok ilgi duyduğu şeyin kadınlar olduğunu söyleyebiliriz. Hemen her fotoğrafında çok sayıda güzel kadınla görüntülenen Bilzerian, bu bağlamda pek çok kişinin kendisine imrenmesine neden olmaktadır.

Dan Bilzerian’a, İnstagram’da yaptığı lüks hayat ve kadın temalı paylaşımlar sayesinde kendisine “İnstagram kralı” lakabı takılmıştır. Dünyada bu yaşam tarzına sahip başka zengin insanlar olsa da, Dan Bilzerian bunu sosyal medyada cesurca sergileyerek tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Poker oynayarak inanılmaz paralar kazanan ünlü fenomenin hayatı doyasıya yaşadığını söyleyebiliriz. Ancak belirtmekte yarar var yaşadığı düzensiz ve sağlıksız hayat nedeniyle geçmişte birkaç kez kalp krizi geçirdiği belirtilmektedir. Yine de Dan Bilzerian’ın sahip olduğu parayla, dünyada çok az sayıda insanın yaşayabileceği bir hayat yaşadığını söyleyebiliriz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu