Yatırım yapmaya başla!

Cristiano Ronaldo Madrid’de Dilenci Kılığına Girdi, Olanlar Oldu!Dünyanın en büyük futbolcularından birisi olan Cristiano Ronaldo’yu tanımayan yoktur. Real Madrid forması ile top koşturan Ronaldo, oynadığı nice unutulmaz maçların kaderini değiştiren oyuncu olarak adını yazdırmaktadır. Şöhreti dünyanın her bir yerine yayılmış olan Ronaldo’nun milyonlarca hayranı bulunmaktadır.

İzlediğiniz videoda ise ünlü futbolcudan görülmemiş bir performansa tanık olacaksınız. Cristiano Ronaldo’nun, Madrid sokaklarında dilenci kılığına girmiş halini ve etrafında olan bitenleri şaşkınlık ile izleyeceksiniz.

Ünlü futbolcu özel makyözlerin ellerinde kimse tarafından tanınmayacak bir kimliğe bürünüyor. Sonrasında ise bir dilenci misali kutuyu önüne koyuyor ve futbol topu ile yeteneklerini sergiliyor. Sokaktaki çoğu insanın, tanınmayacak halde olan Ronaldo’nun estetik hareketlerine aldırış etmedikleri görülüyor.

Bu videodan yola çıkarak bir insanın yeteneklerinden çok şöhretinin çok daha önemli olduğu sonucuna varabiliriz. Ronaldo, doğal hali ile sokakta bu şekilde gezemeyecek iken, izlediğiniz görüntülerde girdiği kılık ile kimsenin dikkatini çekemiyor. Dünyanın en büyük futbolcularından birisi olarak gösterilen Ronaldo’ya hiç olamayacakları kadar yakın olan vatandaşlar, yanlarına yaklaşan kişinin yaptıklarına anlam veremiyorlar.

Bazı insanların ise Ronaldo’ya eşlik ettikleri görülüyor. Kimisi ise orada olan biteni anlamaya çalışıyor. Sonrasında küçük bir çocuk Ronaldo ile top oynamaya başlıyor. Futbol topunu eline alan Ronaldo önce topu imzalıyor sonrasında ise gizliliğine son veriyor.

Önce küçük çocuk ve çevrede olan insanlar gözlerine inanamıyorlar. Ronaldo’yu karşılarında gördüğünde büyük şaşkınlık yaşayan insanlar kendisine yoğun ilgi göstermeye başlıyor. Az önce kendisiyle hiç ilgilenmeyen insanlar dünya yıldızı Ronaldo’yu gördüklerinde resim çekinme derdine düşüyorlar. Videoda, hayatta ummadığınız kişilerin hiç beklenmedik şekilde karşınıza çıkabileceğini net olarak görebiliyorsunuz. Siz siz olun bir yerde çok yetenekli birisi görürseniz mutlaka dikkate alın.Belki de o kişi hayatınız boyunca yakından göremeyeceğiniz birisi olabilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum