Yatırım yapmaya başla!

Cam Üfleme Sanatı ile Ejderha Heykeli Yapımına Tanık Olun!Çevremizde bulunan birçok obje camdan yapılmıştır. Camın kullanıldığı farklı bir sanat dalından bahsedeceğiz sizlere. Daha önceki videolarımızda cam heykel ile ilgili görüntülere yer vermiştik.

Bu videomuzda ise camın üfleyerek yapıldığı bir sanattan bahsedeceğiz. Videoda izlediğiniz gibi öncelikle ortaya çıkarılacak objenin taslağı çiziliyor ve daha sonra camın işleme süreci başlatılıyor. Bu sanatın en dikkat çekici yanı üfleyerek yapılmasıdır.

Uzunca bir boru yardımı ile cama üflenerek istenilen şekil veriliyor. Yukarıdaki videomuzda bu sanatın aşamalarını görüntüleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum