Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Heyecanla Beklenen Call of Duty Modern Warfare için Metallica Temalı Tanıtım Videosu GeldiHeyecanla Beklenen Call of Duty Modern Warfare için Metallica Temalı Tanıtım Videosu Geldi

Efsane FPS serisi Call of Duty, her yılın sonuna doğru çıkardığı yeni yapımlar ile dünya genelinde ses getirmeyi başarıyor. Geride bıraktığı zaman içerisinde unutulmaz oyunlar ile karşımıza çıkan Call of Duty, bu yıl Modern Warfare ile karşımıza geliyor. Oyunun çıkacağı güne dair geri sayımın sürdüğü şu günlerde heyecanı artıran tanıtım videolarının ardı arkası kesilmiyor.

Gelen son video Multiplayer (çoklu oyuncu) moduna dair yeni bir tanıtım videosu. Yeni tanıtım filminde heyecanın daha da artması adına efsanevi Heavy Metal grubu Metallica’nın unutulmaz şarkılarından birine yer verilmiş. Metallica dinleyenlerin muhakkak hatırlayacağı Enter Sandman adlı şarkı, Call of Duty Modern Warfare’in yeni tanıtım videosuna ilham olmuş. Yeni oyunda oyuncuları memnun edecek pek çok yeniliğin olacağı biliniyor.

Bu yeniliklerin başında ise Multiplayer modu için platformlar arası oyuncu desteği geliyor. PlayStation 4, PC ve Xbox One için çıkacak oyunun Multiplayer modunda tüm platformlarındaki oyuncular birbirleri ile karşı karşıya gelebilecek. Activision’un geliştiricisi olduğu oyunun beta testlerine başlanacağı duyuruldu.

Geliştirici tarafından oyunun ilk beta testinin 12-16 Eylül tarihlerinde ve PS4 platformunda olacağı açıklandı. Xbox ve PC oyuncularının ise oyunu betası için 19 Eylül tarihini beklemesi gerekecek. Oyunun resmi olarak çıkış tarihi 25 Ekim olarak duyurulmuştu. Metallica temalı Call of Duty Modern Warfare için hazırlanan Multiplayer tanıtımını videodan izleyebilirsiniz.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur