Yatırım yapmaya başla!

Burger King ABD İletişim Kurumu ile Fena Dalga Geçti!Dünyaca ünlü yiyecek firması Burger King, hazırlamış olduğu reklam filmi ile ABD iletişim kurumu FCC’nin son günlerde almış olduğu bir kararı esprili bir dille eleştirdi. Geçtiğimiz günlerde ABD Federal iletişim kurumu çok konuşulacak bir karara imza atmıştı.

Federal İletişim Kurumu, geçtiğimiz yılın sonunda internet kullanıcılarının ağ tarafsızlığı ilkelerini kaldırma kararı almıştı. Bu karar internet servis sağlayıcıları, verdikleri hizmeti istedikleri gibi ücretlendirme imkanı buluyorlar. Yani kullanıcılar verdikleri para ölçüsünde internet hizmeti alabilecekler.

Her ne kadar her yerde alınan hizmetlerin bu şekilde olduğunu düşünülse de, ABD İletişim Kurumunun almış olduğu bu karar tüketicilerin mağdur olmasını engelliyordu. Burger King hazırlamış olduğu reklam filmi ile alınmış olan bu kararı dalga geçerek eleştiriyor. Firmanın karara olan esprili bakış açısına reklam filmi ile tanık olabilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum