Yatırım yapmaya başla!

Boğa Güreşlerinde Matadorların Yaşadığı 10 Korkunç Saldırı Anıİspanyolların karakteristik sporu olarak niteleyeceğimiz Boğa güreşleriyle ilgili görüntülere mutlaka tanık olmuşsunuzdur. Ellerinde mızrakları, boğalar ile karşılaşan matadorlar, binlerce insan tarafından ilgiyle izlenmektedir.

Ancak bu müsabakalarda zaman zaman çok ciddi sonuçlar doğuran kazalarla karşılaşmak mümkün oluyor. İzlediğiniz videoda boğa güreşlerindeki matadorların yaşadığı 10 korkunç saldırı anına tanık oluyorsunuz. İnsanı tarafı tartışılacak olan bu müsabakalarda, matadorlar boğaları öldürmek üzere arenaya çıkıyorlar.

Yaralanan boğayı öldürmek üzerine düzenlenen bu yarışmalarda, bazen tam tersine boğaların, matadorların hayatını tehdit ettiği anlarla karşılaşırız. Ciddi boyutta yaralanmalara yol açan boğa güreşi görüntülerinde matadorların kan donduran darbeler aldığı net olarak görülüyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum