Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Microsoft’un Korku Oyunu Blair Witch’ten İlk Oynanış Videosu GeldiMicrosoft’un Korku Oyunu Blair Witch’ten İlk Oynanış Videosu Geldi

Oyun dünyasında sürekli yeni yapımların tanıtıldığını görüyoruz. Dev bir endüstri haline gelen pazarda pek çok farklı zevke hitap eden oyun mevcut. Korku temalı yapımların ise büyük yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde büyük beklenti yaratan korku türünde yeni bir oyun tanıtıldı. Microsoft, E3 2019 etkinliğinde Blair Witch oyununu duyurmuştu.

Bloober Team tarafından geliştirilen oyun atmosferi ile son derece yüksek gerilim vadediyor. Beklenen oyundan ilk oynanış videosu geliştirici Bloober Team tarafından paylaşıldı. Paylaşılan videonun kötü yanı ise sadece bir bucuk dakika olması. Ancak kısa videodan anlaşıldığı üzere oyunu oynaynaların fazlasıyla gerileceğini söyleyebiliriz. Bilindiği üzre oyun korku filmi Blair Witch’ten uyarlandı.

Oynanış videosunda son derece kasvetli bir atmosfer dikkat çekiyor. İlk oynanış videosu gelen oyun için çok fazla bir vakit kalmadı. Blair Witch’in 30 Ağustos tarihinde PC ve oyun konsolları için satışa sunulacağı açıklanmıştı. Oyunun ön sipariş fiyatı 85 TL olarak duyurulmuştu. Oyuna dair ilk oynanış videosuna yukarıdan ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur