Yatırım yapmaya başla!

Bebeklerin Emekleme Sürecinde Maruz Kaldığı Mikrop Miktarı Robotlar Sayesinde Tespit EdildiBebekler, doğdukları andan itibaren yürümeyi öğrenemiyorlar. Yürümeyi öğrenmek için bazı evrelerden geçiyorlar. Bunlardan ilki olan emekleme evresi her bebeğin yaşadığı bir deneyimdir. Bebekler evin içerisinde buldukları düz zeminlerde emeklerler. Emeklerken hem ağız yoluyla hem de temas ettikleri zemin yoluyla birçok mikroba maruz kalırlar.

Bilim adamları bu konu üzerinde bir sonuca ulaşabilmek için araştırmalar yaptı. Tıpkı bir bebek gibi emekleyen robot icat ettiler. Robotu bir bebek gibi düz bir zeminde hareket ettirdiler. Ulaşılan sonuç tahmin edildiğinden daha iyiydi. Bebeklerin emeklerken maruz kaldığı mikropların aslında onların bağışıklık sistemlerini güçlendirdiğini ispatladılar.

Her ne kadar korkulacak kadar tehlikeli bir durum olmasa da bebeklerin temas ettikleri alanlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Yukarıdaki videomuzda bu robota ait görüntüleri izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum