Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Alarko GYO Hisseleri 7,5 Ayın En Yükseğini Gördü

Günlük kazancı %6’yı geçen Alarko GYO hisseleri, Nisan başından bu yana en yüksek seviyeden fiyatlandı.
Alarko GYO Hisseleri 7,5 Ayın En Yükseğini Gördü
Son Güncelleme: 
Yorum

Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (ALGYO) hisseleri haftanın son işlem gününde güçlü yükseldi. %6’nın üzerinde değer kazanan hisseler 1 Nisan’daki 26,22 lira sonrasındaki en yüksek seviyeye ulaştı. Haftayı ise %11’in üzerinde kazançlı tamamlamaya hazırlanıyor.

Alarko GYO hisseleri yedi buçuk ayın en yükseğine çıkarken, yıllık kazancı %60’a dayandı.
Alarko GYO Hisseleri %6 Artıda
Kaynak: Paratic Piyasalar

Hisseler güne 25 liradan başladı. Açılışta keskin yükseliş gösterip, gün boyu kazancını korudu. Saat 11.15’te 26,58 lira ile seansın en yükseğini kaydetti. Bu aynı zamanda hem haftanın hem de ayın en yükseğini temsil ediyor.

Saat 17.07’de %6,14 artıda, 26,26 liradan işlem gören hisseler son bir hafta içinde %11,48 oranında prim yaptı. Yatırımcısına aylık getirisi %19’u geçerken, gördüğü en düşük fiyat 21,90 oldu.

Alarko GYO hisselerinin yükseliş trendine devam etmesi durumunda aşılması gereken birinci direnç 26,88, ikincisi 27,52 olarak işaret edildi. Yönünü tersine çevirmesi halinde ise 24,36 ile 25,30 destekleri izlenecek.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu