Yatırım yapmaya başla!

AK-47 Makineli Tüfeğin Sualtında Nasıl Çalıştığına Dair GörüntülerRus yapımı AK-47, yani Kalaşnikov otomatik makineli tüfeği, silah endüstrisinde kendisine büyük yer edinmiş bir silahtır. Kendisine has pek çok özelliği bünyesinde barındıran bu tüfek, ülkelerin orduları ve pek çok örgüt tarafından yaygınlıkla kullanılmaktadır.

Silahın üretiminin oldukça hızlı olması, bakımının ve kullanımının da son derece kolay olması bu silahı Dünya’da en çok talep gören silahlardan birisi yapmıştır. Tüfeğin özellikle su, çamur, kum gibi maddelerden etkilenmiyor oluşu, bu silahı vazgeçilmez kılmaktadır.

İzlediğiniz görüntülerde AK-47’nin sualtındaki performansına tanık oluyorsunuz. Tüfeğin bu denli dayanıklı olması, her türlü savaş ortamı için uygun olduğunu kanıtlamakta. Silahın dayanıklı olmasının yanı sıra fiyatının ucuz olması sebebiyle, pek çok örgüt ve gerilla gücü tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum