Yatırım yapmaya başla!

Ağzından Çıkardığı Alevlerle Ejderhayı Andıran Adamın GörüntüleriAteşin yanma görüntülerine tanık olduğumuzda odaklanıp uzun bir süre yanan alevleri izleyebiliriz. Alevlerin büyüklüğü arttıkça seyrine doyumsuz görüntülerin ortaya çıktığına şahit oluruz. Hele ki bu alevler bir insanın ağzından çıktığında durum çok daha ilgi çekici bir hal almaktadır.

Videoda bir adamın ejderhayı andırırcasına ağzından çıkardığı alevler ile izleyenlere görsel bir şölen yaşattığına tanık oluyorsunuz. Bu gösterilerin daha çok karnavallarda ya da sirklerde sergilendiğine şahit olabilirsiniz. Ağzına yanıcı bir madde dolduran kişi, elindeki ateşe üfleyerek ortaya tüyler ürperten alevler çıkarabilmektedir.

Bu büyüleyici gösteriyi sergileyen kişinin son derece dikkatli olması gerektiği aşikardır. Yanıcı bir gazı ağzından üfleyen kişi, çıkardığı alevleri kontrol altında tutmalıdır. Ancak görüntülerde izlediğiniz kişinin bu işi tam bir ustalıkla yaptığını söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum