Yatırım yapmaya başla!

Ağır Çekimde Şimşek Çakması Nasıl Görünür Dersiniz?Şimşek çakması olayı gökyüzünde gerçekleşen en büyüleyici olayların başında gelmektedir. Tabiatın sahip olduğu etkileyici güç gösterilerinden biri olarak niteleyeceğimiz şimşek görüntüleri son derece göz alıcı olmaktadır.

Fotoğraf sanatçısı Dustin Farell, yaptığı çekimler ile bu etkileyici doğa olayını en yavaş haliyle gözler önüne koyuyor. Phantom Flex 4K kamerası ile 30 günde binlerce kilometre yol katederek Transient isimli çalışmasını hazırlamış.

Büyük emek sarf edilerek yapılmış bu sanatsal çalışma ile şimşek çakması anının yavaşlatılmış haline tanık olabiliyoruz. Yıldırım düşmesi anını hiç bu kadar yavaşlatılmış şekilde görmediğinizi söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum