Bill Gates’in Evi Hakkında Çok Şaşıracağınız 12 İlginç Özellik


76 paylaşım
 

Zenginlikle başlayan hayaller en çok da onun ismiyle anılır. Kolay değil 15 senede tam 11 kez dünyanın en zengin sıfatıyla anılmak. 28 Ekimde 60 yaşına giren ünlü milyarder, iki kişilik projesini devasa bir yazılım şirketine dönüştürmeyi başaran 20. yüzyılın en büyük dehalarından biridir. Henüz 12 yaşındayken bilişim kurslarına katılan Gates, henüz o yıllarda sahip olduğu cevheri etrafındakilere göstermeyi başarmış. Sonrasıysa hepimizin malumu; zengin bir hayat, hayal edilemeyecek bir kariyer ve telaffuzu zor rakamlarla anılan büyük bir servet!

Şimdilerde 3 çocuğu ve güzel eşiyle mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayan ünlü milyarder, 60 yaşın verdiği tecrübeyle işlerine devam ediyor. Tabi isminiz artık zenginlikle eş anlamlı olunca, yaşamınızın da o ölçüde lüks olması bekleniyor. Aslında bu durum ünlü milyarder için bir ölçüde uygun bir ölçüde değil. Kullandığı arabadan tutun da günlük eşyalarının hemen hepsinde mütevazi bir yaşam sürdüğünü söyleyebiliriz. Ama aynı şeyi evi için söyleyemeyeceğiz. Çünkü Gates’in, ailesiyle birlikte yaşadığı malikanenin yapımı tam 7 yıl sürdü ve tamamen ünlü iş adamının istekleri doğrultusunda tamamlandı.

BİLL GATES KİMDİR? EĞİTİM, İŞ ve AİLE HAYATI İÇİN TIKLAYIN!

Bugün konuğu olacağımız Xanadu 2.0, Washington’un Medina isimli bir kasabasında bulunuyor. Yaklaşık 3000 kişilik nüfusa sahip bu sesiz sakin bölge, Gates’in gelmesiyle birlikte onun ismiyle anılmaya başlanmış. Ama asıl dikkat çeken bunların hiçbirisi değil. Ev hakkında çarpıcı olan detaylarsa özelliklerinde gizli. Bugünün bilişim çağına hükmeden zekaya sahip bir milyarder, sizce evinde nasıl özellikler olmasını isteyebilir ki? Gelin bu sorunun cevabını birlikte öğrenelim ve Bill Gates hakkında bilinmeyen gerçekler muhteşem eviyle gün yüzüne çıksın…

İşte karşınızda Bill Gates’in ünlü evi hakkında dikkat çeken ayrıntılar:


Bu içeriğe emoji ile tepki ver :

Maximum 3 emoji seçebilirsiniz!.

Habere Kim Ne Dedi?

Facebook Yorumları


Diğer yorumlar ( 0 )

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Benzer yazılar