Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

GCM Yatırım Holding Hissesini Listeye Ekledi

GCM Yatırım, holding hissesini listeye eklerken, 3 hisse için önemli seviyeleri paylaştı. Detaylar haberde...
GCM Yatırım Holding Hissesini Listeye Ekledi
HABER GİRİŞ

Borsa yeni haftaya rekor seviyeleri test ederek başladı. Endeks 10 bin puanı görerek tarihi rekoru kırdı. Borsa yükselirken GCM Yatırım yurt içi piyasalara yönelik haftalık bültenini yayımladı. Listesine 1 hisseyi eklediğini paylaşırken, 3 hisse için analizini paylaştı.

GCM Yatırım tarafından paylaşılan rapora göre geçen hafta listeye eklenen Sabancı Holding (SAHOL), hissesi tekrar eklendi. Hissesinin  geçen hafta başlattığı tepki sonucunda hisse 90,60 direncinin üzerinde bir kapanış sergilediği not edildi.

SAHOL hissesi için “Kısa vadeli alım satım yapanlar için 90,60 seviyesi hissede stop loss alınmalıdır.” uyarısı yapıldı.

AKÇANSA (AKCNS) hissesinin kısa vadeli bir yükseliş hareketi içerisinde bulunduğu not edildi.

Bu seviye üzerinde seyirler korunduğu sürece yukarı hareketin 170 seviyelerine doğru devam edebileceği aktarıldı.

GCM Yatırım Banner

Kısa vadeli alım satım yapanlar için 148,82  seviyesinin hissede stop loss alımına işaret ettiği aktarıldı.

Şişecam (SISE) hissesinin kısa vadeli bir yükseliş hareketi içerisinde bulunduğu not edildi.  Kısa vadeli alım satım yapanlar için 49,70  seviyesine dikkat çekildi. Boğaziçi Beton (BOBET) hissesi için kısa vadeli alım satım seviyesi 37,12 olarak kayda geçti.

Hisselerin Son Durumu

SAHOL hissesi güne 92,45 TL’den başladı. Yıllık yüzde 139,79 kazandıran hisseler yazım sırasında 91,7 TL’den işlem gördü.

AKCNS hissesi güne 154 TL’den başladı. Yıllık yüzde 144,38 kazandıran hisseler günlük bazda yüzde 0,46’lık düşüşte. Yazım sırasında 151,3 TL’den işlem gördü.

SISE hisseleri 51 TL’den başladıktan sonra yazım sırasında 50,7 TL’den işlem gördü. Yıllık bazda yüzde 119,93 kazandıran hisseler yeni haftaya yükseliş seyrinde başladı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın