Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Fenerbahçe Hisseleri %8 Değer Kaybederken Dünkü Kazançlarını Sildi

Fenerbahçe hisseleri dün güçlü yükselişle 33,92 liraya yükseldikten sonra bugün yeniden 31 liraya geriledi.
Fenerbahçe Hisseleri %8 Değer Kaybederken Dünkü Kazançlarını Sildi
Son Güncelleme: 
Yorum

Fenerbahçe hisseleri dünkü işlemlerde 33,92 liraya kadar yükselmişti. Günün kapanışını da bu seviyeden yapan hisseler, bugünkü işlemlere büyük kayıpla başlangıç yaptı. Hisseler bugüne 31,72 liradan başlayan hisseler, 30,8 liraya kadar geriledi.

Fenerbahçe’nin FENER kodlu hisseleri TSİ 14.30 sularında %8,61 oranında ekside 31,02 liradan işlem görüyor.
Fenerbahçe Hisseleri %8,61 Düşüş
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Hisseler bu saatlerde düşük bir işlem hacmine sahipken, haftalık getirisi %5,10 düzeyinde bulunuyor. Aylık bazda %20,94 değer kaybeden hisseler, yıllık %62,21 getiri sağladı.

Fenerbahçe hisseleri, 2021 yılına güçlü bir yükselişle başladıktan sonra 18 Ocak 2021’de 45,9 liraya kadar yükselmişti. Mesut Özil transferinin açıklanmasıyla bu seviyeye ulaşan hisseler 12 günlük işlem süresinde %50 artış görmüştü.

Ancak buradan bir düşüş eğilimi başlatan hisseler, 28,38 liraya kadar gerilemişti. Şubat ayı boyunca düşüş eğilimi gösteren hisseler, en fazla kaybettiren konumuna düşmüştü. Şubat sonunda yeni bir yükseliş eğilimi göstermeye başlayan hisseler, dünkü işlemlerde ise 19 Şubat sonraki gördüğü en yüksek seviyeyi kaydetmişti.

FENER kodlu hisseler için ilk destek noktası 30,50 seviyesinde bulunurken, ikinci destek 30,06 liraya işaret ediyor. Yükseliş durumunda ise ilk direnç seviyesi 31,68 lirada bulunuyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu