Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Güldür Güldür Show Karakterleri ve Oyuncuların Gerçek İsimleri – En Komik Sahneleri

Güldür Güldür Show karakterleri, gerçek isimleri ve en komik sahneleri ile huzurlarınıza geliyor! İşte bu ekibin kimlerden oluştuğuna birlikte bir göz atalım.
Güldür Güldür Show Karakterleri ve Oyuncuların Gerçek İsimleri – En Komik Sahneleri
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Show TV’de yayınlanan ve başlangıçta çok geniş bir kitleye ulaşamamasına rağmen, son yılların en başarılı programlarından biri olan Güldür Güldür Show; oyuncuları, karakterleri ve bizlere kahkaha attıran skeçleriyle karşınıza geliyor. İlk olarak 31 Ağustos 2011 tarihinde ATV’de 5’er Beşer olarak karşımıza çıkan, 2012’de ise Star TV’nin  İnsanlar Alemi’ne dönüşen bu güldürü şovu, 2013 yılında FOX TV’de Güldür Güldür adıyla izleyici karşısına çıkmaya başladı.

24 Eylül 2013 tarihinde ise aynı isimle Show TV’ye transfer olan bu program, 2014 tarihinde efsanevi Güldür Güldür Show programına dönüştü. Halen daha beğenilerek izlenen ve hemen hemen her sene oyuncu kadrosuna güçlü isimleri dahil eden Güldür Güldür Show; Meltem Bozoflu yönetmenliğinde ve Murat Kepez’in senaristliğinde izleyicilerle buluşuyor. Şimdi dilerseniz günümüzü şenlendiren Güldür Güldür Show’un oyuncu kadrosuna, karakterlerine ve en komik skeçlerine birlikte bir göz atalım.

Güldür Güldür Show Oyuncuları ve Karakterleri

Güldür Güldür Show Oyuncuları ve KarakterleriMine Tugay, Okan Çabalar, İrem Sak, Alper Kul, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hande Dene ve Ali Sunal ile başlayan Güldür Güldür’ün hem oyuncu kadrosu hem de yayınlandığı kanal değişime uğradı.

Bu dönüşümle birlikte son yılların en başarılı ve en beğenilen güldürü programlarından biri ortaya çıktı. İşte Güldür Güldür Show’un karakterleri ve gerçek isimleri;  

Aziz Güngör Esen – Ali Sunal

Aziz Güngör Esen - Ali SunalGüldür Güldür Show’un değişmeyen hocası Aziz Güngör Esen ile karakterleri tanımaya başlıyoruz. Şovun fikir babası olmakla kalmayıp, filozof, yazar ve usta bir tiyatrocu da olan Aziz Hoca, skeçler başlamadan önce konuyla ilgili seyircilerle girmiş olduğu eğlenceli diyaloglarla bizleri güldürmeyi başarıyor. Ayrıca oyun sırasında karakterlere müdahale ederek skeçleri daha da keyifli hale getiriyor.

Hababam Sınıfı, İnek Şaban, Kapıcılar Kralı gibi unutulmaz filmlerle gönüllere taht kuran efsanevi oyuncu Kemal Sunal’ın oğlu olarak karşımıza gelen Ali Sunal; Propaganda, Okul, Benim Annem Bir Melek, Yaprak Dökümü, Şaban ile Şirin ve En Son Babalar Duyar gibi daha birçok yapımla günümüzün başarılı oyuncularından biri haline geldi.

Güldür Güldür AzizYeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Ali Sunal, Güldür Güldür Show ile daha geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Daha sonra ise kardeşi Ezo Sunal da ağabeyinin yolundan giderek, Güldür Güldür’ün çocuk versiyonu olan Güldüy Güldüy Show ile izleyicilerle buluştu.    

İsmail Canevimden – Alper Kul

İsmail Canevimden - Alper KulGüldür Güldür Show’da hocasının gözüne girmek isteyen ilk okul öğrencilerini anımsatan İsmail Canevimden; kimi zaman meşhur türkücü İsmail Abi, kimi zaman ise mahallemizin bitirim Adonis İsmail’i olarak bizleri güldürmeyi başardı.

Ayrıca Güldür Güldür’ün İsmail karakteri de Aziz Hoca gibi değişmeyen üyeler arasında yer aldı. Indiana Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Alper Kul; Şehir Tiyatroları’nda ve BKM bünyesindeki birçok oyunda rol aldı.

Güldür Güldür İsmailAynı zamanda tek kişilik Mağara Adamı (Caveman) oyunuyla da beğeni toplayan Kul; Güneşi Gördüm, Yılan Hikayesi, Osmanlı Tokadı, Sümela’nın Şifresi, Gecenin Kanatları ve Hamam gibi başarılı yapımların kadrosuna da girmeyi başardı.

Güldür Güldür Show’daki rol arkadaşı, Aylin Kontente ile 2012 yılından itibaren evli olan Alper Kul, oyunculuğunun yanı sıra şovda seslendirmiş olduğu şarkılarla da beğeni toplayan Güldür Güldür oyuncularından biri haline geldi.  

Şevket Mircan – Çağlar Çorumlu

Şevket Mircan - Çağlar ÇorumluBelki de Güldür Güldür Show’un en sevilen karakterlerinden biri olan, yer aldığı her sahneyle izleyicileri kahkahalara boğan Şevket Mircan ile listemize devam ediyoruz. Kem Gözlü Şevken ya da Eşofmanlı Şevket Hoca olarak da bilinen Şevket Mircan, kimi zaman ise bir süper kahraman olarak karşımıza çıkmıştı.

2000 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olan Çağlar Çorumlu, üniversite yıllarında keşfetmiş olduğu tiyatro yeteneğini 1 yıllık eğitimle pekiştirerek günümüzün başarılı ve beğenilen oyuncularından biri haline geldi.

Güldür Güldür Şevket

Pek Yakında, 7 Numara ve Haneler gibi komedi ağırlıklı yapımların yanı sıra Kader, Kor ve Bulantı gibi dram filmlerinde de boy gösteren Çağlar Çorumlu, hemen hemen her rolün üstesinden gelmeyi başarıyor.

Bilal Koçyiğit – Onur Buldu

Bilal Koçyiğit - Onur Buldu

“Kısrak gib, tay gibi” ya da “Sana telefon alacam!” replikleriyle gülmekten çenemizi ağrıtan Bilal Koçyiğit de Güldür Güldür Show’un sevilen karakterlerinden biri olarak karşımıza geliyor.

Genellikle boyuyla ilgili şakalara maruz kalan Bilal, Zaman Kötü adındaki spor programında da kendisini görmezden gelen konuklar yüzünden çileden çıkarak bizleri fazlasıyla güldürmeyi başarıyor.

Güldür Güldür BilalKimi zaman bir meslek liseli, kimi zaman başarılı bir rapçi, kimi zaman bir köçek ve kimi zaman ise etraftaki insanlara hediyeler alan bir sonradan görme olarak karşımıza çıkan Bilal karakteri, Onur Buldu’nun başarılı oyunculuğuyla hayat buluyor.

Lise dönemlerinde edebiyat hocasının sayesinde tiyatroyla buluşan ve daha sonra ise Belediye Tiyatrosu’na kayıt olan Onur Buldu, 9 Eylül Üniversitesi’nin konservatuar sınavlarını kazanarak bu yoldaki en büyük adımlardan birini atmış olur.

Güldür Güldür Bilalİlk kez Papatya dizisi ile profesyonel oyunculuğa “merhaba” diyen Onur Buldu; Analı Oğullu, Berlin Kaplanı, Aşağı Yukarı Yemişliler, Ada: Zombilerin Düğünü ve Plajda gibi yapımların yanı sıra çok izlenen filmlerden Eyvah Eyvah 3’ün kadrosunda da görev almıştır.

Burcu Yerler – Aylin Kontente

Burcu Yerler - Aylin KontenteÖzellikle de Güldür Güldür Show’un Burcu Ağa’sı olarak izleyicileri gülmekten yerlere yatıran Burcu Yerler karakteri, saf ve çocuksu hareketleriyle de izleyicilerin kalplerini fethetmeyi başardı. “1350 köylünün, 350 büyükbaş civcivin, 450 küçükbaş sineğin, 6 arının, 1 tarantulanın, 1 tane de mirketin ağası” olan Burcu Ağa, yeni bölümlerde de bizleri fazlasıyla güldürecek gibi görünüyor.

Güldür Güldür BurcuAlper Kul ile evliliğinden, Arel adında bir çocuğu olan Aylin Kontante de Onur Buldu gibi 9 Eylül Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

İlk olarak Kampüsistan dizisiyle karşımıza çıkan Kontante, özellikle de Güldür Güldür Show’da sergilemiş olduğu oyunculukla bizleri kendisine hayran bırakmıştır.

Güldür Güldür Burcu YerlerAyrıca İnsanlar Alemi, Seksenler, Babam Sağolsun, Haneler, Vay Arkadaş, Limon Ağacı, Yaprak Dökümü ve Son Ders: Aşk ve Üniversite gibi başarılı yapımlarda da boy gösteren Aylin Kontante, birçok tiyatro oyununda da yer almıştır.

Sinem – İrem Sak

Sinem - İrem Sak5’er Beşer ve İnsanlar Alemi’nde de izleyicileri güldürmeyi başaran Sinem karakteri, Güldür Güldür Show’la da seyircilerden beğeni topluyor.

Özellikle de Katil Çocuk ve Rapçi Sinem tiplemeleriyle hayranlık uyandıran bu karakter de Güldür Güldür ekibinin değişmez bir parçası olarak huzurlarınıza geliyor.

Güldür Güldür Sinemİlkokul ve liseyi Sivas’ta tamamladıktan sonra, üniversiteyi İstanbul’da okuyan İrem Sak, Güldür Güldür Show ile olağanüstü bir başarı yakaladı. İstanbul Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu olan Sak, 2008 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sahnelenen Sizinkiler adlı oyunda canlandırmış olduğu Zeytin karakteriyle ön plana çıktı.

Akabinde birçok reklam filminde de yer alan İrem Sak, 5’er Beşer ve İnsanlar Alemi’ndeki performanslarıyla da hayranlık uyandırdı. Daha sonra ise Güldür Güldür Show ve Yalan Dünya gibi yapımlarda da boy gösteren İrem Sak, son olarak 2016 Aralık’ında vizyona giren Dönerse Senindir filmiyle izleyici karşısına çıktı.

İbrahim Çekiç – Rüştü Onur Atilla

İbrahim Çekiç - Rüştü Onur AtillaOburluğu ve şişmanlığıyla diğer karakterlerin dalga konusu olan, hatta setteki dekorları yiyecek bir mide kapasitesiyle karşımıza çıkan İbrahim Çekiç karakteri; “Size amca diyebilir miyim? Amca!” diyerek ortalıkta dolaşan sinir bozucu küçük çocuk tiplemesiyle bile beğeni toplamayı başardı ve Güldür Güldür Show’un en beğenilen karakterleri arasına adını yazdırdı.

Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Anadolu Üniversitesi’nin yanı sıra PERA Güzel Sanatlar Akademisi Oyunculuk Bölümü’nü de başarıyla bitiren Rüştü Onur Atilla, Güldür Güldür Show’un beğenilen oyuncuları arasında yer alıyor.

Güldür Güldür İbrahimTiyatro Kılçık’ta hem eğitmenlik hem de oyunculuk yapan, Tiyatro Bahane’de ise yazarlık görevini de üstlenen Onur Atilla, TRT’de yayınlanan birçok televizyon programında da seslendirme sanatçılığı yapmıştır.

Onur Atilla ayrıca Kızıl Hackerlar Birliği olarak da bilinen Marksist ve Leninist siber aktivist topluluğu olan RedHack’in konu olduğu RED! Belgeselinde de İsyankar Şirin kod adlı RedHack üyesini canlandırmıştır.

Yeter Kazak – Doğa Rutkay

Yeter Kazak - Doğa Rutkay

“Eeeeveeeet!” Güldür Güldür Show’un bir diğer beğenilen karakteri, Yeter Kazak ile listemize devam ediyoruz. Özellikle de evlilik ya da yaşam programı sunucusu tiplemeleriyle beğeni toplayan Yeter karakteri, zaman zamanda kahkahasıyla izleyicileri güldürmeyi başarıyor.

Usta oyuncu Rutkay Aziz’in kızı olan Doğa Rutkay, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra, dizilerde, tiyatro oyunlarında ve reklam filmlerinde boy göstermeye başlamıştır.

Güldür Güldür YeterGüldür Güldür Show ile adeta küllerinden yeniden doğan Doğa Rutkay; Çakallarla Dans 2, Patlak Sokaklar: Gerzomat, Şans Kapıyı Kırınca gibi komedi filmlerinin yanı sıra Pembe Patikler, Aşkım Aşkım, Günaydın İstanbul Kardeş ve Cumhuriyet gibi başarılı yapımlarda da rol almıştır. Doğa Rutkay ayrıca Türk korku filmlerinden Gen’de de oldukça başarılı bir performansa imza atmıştır.

Hüseyin – Erdem Yener

Hüseyin - Erdem YenerBazen tartışma programlarının tez çürütücüsü, bazen Türk yapımı bir robot, bazen ise köyün şehir görmüş ve değişime uğramış delikanlısı olarak karşımıza çıkan Hüseyin karakteri de izleyicileri fazlasıyla güldürmeyi başarıyor.

Güldür Güldür Hüseyin2008 yılında Kirli, 2016 yılında ise Çıplak albümleriyle müzikseverlerle buluşan Erdem Yener, şarkılarının yanı sıra Güldür Güldür Show’daki Hüseyin karakteriyle de beğeni topluyor. Ayrıca karikatüristlik, radyo programcılığı ve dansçılık da yapan Yener; Başrolde Aşk, Şen Yuva ve İnsanlar Alemi gibi yapımların dışında, son yılların başarılı duygusal filmlerinden Mucize’de de etkileyici bir performansa imza attı.

Mehtap – Meltem Yılmazkaya

Mehtap - Meltem YılmazkayaAklımıza geldikçe halen daha kulağımızı çınlatan “Hocam!” deyişiyle, Şevket Hoca’yı çileden çıkaran bizleri ise kahkahalara boğan Güldür Güldür Show’un Mehtap karakteri de neredeyse yer aldığı bütün skeçlerle bizleri güldürmeyi başarıyor.

Güldür Güldür MehtapMüjdat Gezen Sanat Merkezi’nde ve Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünde okuyan Meltem Yılmazkaya, Güldür Güldür Show’un Mehtap’ı olarak karşımıza geliyor. Özellikle de Aile Saadeti dizisindeki Fitnat karakteriyle dikkatleri üzerine çeken bu başarılı oyuncu; Benim Annem Bir Melek, Şen Yuva ve Aldırma Gönül gibi başarılı yapımlarda da yer aldı.  

Fikri Tarhanacı – Aziz Aslan

Fikri Tarhanacı - Aziz Aslan“Kıskandın değil mi  köpek!” repliğiyle izleyicilerin gözünden yaş getiren Güldür Güldür’ün Fikri’si, Fikri Tarhanacı karakteri de beğeni toplamayı başarıyor.

Güldür Güldür FikriAnkara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan, daha sonra ise Bahçeşehir Üniversitesi’nin Oyunculuk bölümünde yüksek lisans yapan Aziz Aslan, Güldür Güldür Show’un yanı sıra Analı Oğullu, Olur Olur ve Eyvah Eyvah 3 gibi bilindik yapımlarda da rol aldı.   

Bahadır – Burak Topaloğlu

Bahadır - Burak TopaloğluÇoğu zaman babası rolündeki Bilal Koçyiğit’in beddualarından nasibini alan Bahadır karakteri de beğeni toplayan Güldür Güldür Show üyelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Güldür Güldür BahadırHaliç Üniversitesi’nin Tiyatro bölümünden mezun olup, Avcılar Belediyesi Tiyatrosu’nda oyunculuğa başlayan Burak Topaloğlu, Güldür Güldür’ün sevilen oyuncularından biri olarak karşımıza geliyor. Ayrıca yönetmen asistanlığı da yapan Topaloğlu, 2012 yapımı Sabit Kanca filminde de rol almıştır.

Mustafa – Özgür Aydın

Mustafa - Özgür AydınNamı değer Bulldog Mustafa ile listemize devam ediyoruz. Güldür Güldür Show’un sevilen bir diğer karakteri olan Mustafa; efsanevi Olacak O Kadar programında ve Son İstasyon gibi başarılı yapımlarda da rol alan Özgür Aydın tarafından canlandırılıyor.

Güldür Güldür MustafaAnkara Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra, Öteki Tiyatro, Tiyatro Oyunbaz ve Levent Kırca Tiyatrosu’nda da görev alan Aydın, 2012 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’nun kadrosunda da yer almıştır.

Mesut – Uğur Bilgin

Mesut - Uğur BilginBurnuyla çeşitli şakalara konu olan ve belki de Güldür Güldür Show’un gizli yıldızlarından biri olarak karşımıza gelen Mesut, özellikle de Uncu Esnaf Mesut ve bahçıvan tiplemeleriyle izleyicileri güldürmeyi başarıyor.

Güldür Güldür MesutYıldız Teknik Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra ailesine rağmen tiyatro okumak için Dokuz Eylül Üniversite’sine başlayan Uğur Bilgin, Kağıt ve Aşağı Yukarı Yemişliler gibi başarılı sinema filmlerinde de rol aldı.

Nezaket – Özge Borak

Nezaket - Özge BorakŞevket Hoca’nın “Sarı Bomba’sı” olarak nam salan Nezaket karakteri, Güldür Güldür Show ekibine sonradan dahil olsa da çoğu tiplemesiyle bizleri güldürmeyi başarmıştı. Henüz 8 yaşında Şehir Tiyatroları Çocuk Bölümü’ne girmeyi başaran Özge Borak; Eyvah Eyvah serisi, Ihlamurlar Altında ve Eşref Saati gibi yayınlandıkları döneme damgasını vuran birçok yapımda da görev aldı.

Dilek – Ayşegül Akdemir

Dilek - Ayşegül AkdemirNezaket gibi Güldür Güldür Show ekibine dahil olan Dilek, çoğu zaman çıtı pıtı bir kadın tiplemesiyle izleyicilerle buluştu. Bir diğer BKM yapımı olan Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla tanınır hale gelen Ayşegül Akdemir; önce Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünden, daha sonra ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca İstanbul Akademi Sanat Merkezi’nde dekor ve sanat eğitimi, usta oyuncu Ayla Algan’dan ise beden dili ve plastik makyaj eğitimi de almıştır.  

Aysel – Derya Karadaş

Aysel - Derya KaradaşGüldür Güldür Show’un en yeni üyelerinden biri olan Aysel, özellikle de teyze tiplemeleri ve Kız İsteme skecindeki performansıyla bizleri fazlasıyla güldürmeyi başardı. Yalan Dünya dizisindeki Zerrin karakteriyle de hayranlık uyandıran Derya Karadaş da Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden mezun olmuş başarılı bir oyuncu olarak karşımıza geliyor. Ayrıca Komedi Türkiye yarışmasında da oyuncu koçluğu yapan Karadaş, Güldür Güldür’deki performansıyla da beğeni topluyor.

Hamza – Kıvanç Baran Arslan

Hamza - Kıvanç Baran ArslanGüldür Güldür Show’a yakın bir zamanda dahil olan ve ekibe kolayca uyum sağlayan Hamza karakteri, son olarak Niyazi Gül Dörtnala filmiyle izleyici karşısına çıkan Kıvanç Baran Arslan tarafından canlandırılıyor. Gazi Üniversitesi İktisat mezunu olan Arslan, Artiz Mektebi yarışmasıyla adını duyurduktan sonra; Oğlum Bak Git, Zeyrek ile Çeyrek, Doksanlar, Muck ve Zengin Kız Fakir Oğlan gibi yapımlarda boy gösterdi.

Samet – Korhan Herduran

Samet - Korhan HerduranGüldür Güldür Show ekibine 2016 yılında dahil olan Samet karakteri; daha önce İşler Güçler dizisinin Vedat’ı, Kardeş Payı’nın Oğuzhan’ı ve Üsküdar’a Giderken dizisinin Korhan’ı olarak karşımıza çıkan Korhan Herduran tarafından canlandırılıyor. Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Selçuk Aydemir üçlüsü ile birçok projede yer alan Herduran da Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunudur.

Hayati – Mahir İpek

Hayati - Mahir İpekGüldür Güldür Show’un en yeni üyesi Hayati bizleri fazlasıyla güldürecek gibi görünüyor. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu ve Aşık İsmail İpek’in oğlu olan usta oyuncu Mahir İpek, Güldür Güldür Show’un yeni sezonunda Hayati karakterine hayat veriyor.  Ankara Sanat Tiyatrosu’nda da görev alan İpek; Seksenler, Hükümet Kadın, Zengin Kız Fakir Oğlan, Av Mevsimi, Geniş Aile, Haneler, Hayat Bilgisi ve Serseri gibi daha birçok yapımda da rol oynadı.

Güldür Güldür Show En Komik Sahneleri

Güldür Güldür Show En Komik SahneleriTabiri caizse gülmekten yarılacağınız, çene kaslarınızın tamamıyla yer değiştireceği en komik Güldür Güldür Show skeçlerini huzurlarınıza getiriyoruz. Elbette ki 140’tan fazla bölümü yayınlanan bu programın her bölümü ve her skeci bizleri güldürmeyi başarıyor.

Ancak içlerinden bazıları kahkahalar atmamıza ve alışılmadık tepkiler vermemize neden oluyor. Sizler de yorumlarınızla birlikte beğendiğiniz Güldür Güldür Show skeçlerini bizlerle paylaşarak, listemize katkıda bulunabilirsiniz. İşte Güldür Güldür Show’un en komik sahneleri sizlerle;

Uncu Esnaf Mesut’un En Komik Sahneleri

“Esnafım ben esnaf!” Bibisine turşu götürmeye çalışan Mesut’un komik halleri ile listemize başlıyoruz.

Meslek Liselilerin Komik Halleri

“Meslek Liseli diyip geçme be!” Meslek liselilerin sevgili yapma arzusuyla başaramayacakları hiçbir şeyin olmadığına şahitlik ediyoruz.

Zemin Kötü’de Esprisine Gülünmeyen Adam

“Papua Yeni Gine için büyük, bizim için eh, Avrupa Ligi için tırt” maçların konu edildiği Zemin Kötü programının demirbaşı olmasına rağmen, görünmeyen konuğu Bilal ile listemize devam ediyoruz.

Şevket Hoca – Tasarrufa Doğru Skeci

“Biz bunları kükületalarlan anlattık, biz bunları sazlıklardan havalanan ördeklerlen anlattık!” Birbirinden ilginç sorularla çileden çıkan Şevket Hoca ile Tasarrufa Doğru programıyla gülmeye devam ediyoruz.

Plaza Dili Skeci

Birkaç saatliğine toplantı “set edenlerin”, bu arada da biraz “brainstorm” yapanların günlük yaşamlarından eğlenceli kesitlerin aktarıldığı Plaza Dili skeci ile devam ediyoruz. Bu arada plaza diline yeni başlayanların bilmesi gereken sözler için buraya tıklayın.

Açılamayan Çocuk Skeci

Sinemasyon’a aşkını ilan etmeye çalışan Rapçi Bilal’in hem Bulldog Mustafa hem de mahallenin teyzeleriyle mücadelesi konu ediliyor.

Köy Yeri Skeci

Köyün en sevilen gencinin büyük şehre birkaç günlüğüne gidip, köye döndükten sonraki dönüşümü eğlenceli bir dille gözler önüne seriliyor.

Yabancı Damat Skeci (Sana Telefon Alacam!)

“Sana telefon alacam!” Sonradan görme bir damat adayının, sevgilisinin ailesiyle tanışmasının anlatıldığı Yabancı Damat skeci de bizleri fazlasıyla güldürüyor.

Boşanma Skeci

Yoğun bir sevgiyle birbirlerine kelimenin tam anlamıyla deliler gibi aşık Mehtap ve Bilal çiftinin eğlenceli boşanma anları konu ediliyor.

Katil Çocuk Skeci

Genellikle kült korku filmlerinden alışık olduğumuz sahneler, Güldür Güldür Show’un Katil Çocuk skeci ile oldukça eğlenceli hale geliyor.

Polis Çevirmesi Skeci

“Bahadır kuzum, sen bana kimin bedduasısın yavrum?” Atsan atılmaz  satsan satılmaz bir çocuk olan Bahadır ve babası Bilal’in bizleri kahkahalara boğan polis çevirmesi macerası huzurlarınıza geliyor.

Adonis İsmail Geri Döndü!

Efsanevi Adonis İsmail geri döndü! Yumurtanın beyazını mideye indirip, sarısını martılara atan ve “taş gibi” vücuda sahip olduğunu iddia eden Adonis İsmail sizlerle.

Güldür Güldür’ün En Çok Güldüren Konuğu: Doğu Demirkol

Farklı tarzı, içtenliği, hayatın içinden çıkmış hikayeleriyle kısa sürede seyircilerin beğenisini kazanan ve Güldür Güldür Show ile adeta yıldızı parlayan Doğu Demirkol performansı sizlerle. Bu arada Doğu Demirkol’u “Abiler, Şakirt” videosuyla da tanıyoruz.

Güldür Güldür Show Hakkında Editör Yorumu ve Okuyuculara Sorular

Güldür Güldür Show Hakkında Editör Yorumu ve Okuyuculara SorularOyunculukların fazlasıyla içten olması, Ali Sunal’ın ise başarılı sunumuyla artık aile üyelerimiz haline gelen Güldür Güldür Show ekibi, birbirinden komik skeçleriyle derdi tasayı bir kenara bırakıp, her şeye rağmen gülümseyebilmemizi sağlıyorlar. Ayrıca ön plana çıkan karakterlerin yanı sıra gizli yıldız görevi gören karakterler de bu programın böylesine büyük bir hayran kitlesine ulaşabilmesine imkan sağlıyorlar.

Son yılların en güzel ve en eğlenceli güldürü programlarından biri olarak karşımıza gelen Güldür Güldür Show karakterlerini, oyuncularını ve en komik sahnelerini birlikte inceledik. Peki, Güldür Güldür Show’da sizin favori karakteriniz kim?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın