Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Brad Pitt ve David Fincher Dünyalar Savaşı Z 2 Filmi ile Yeniden Bir Arada!

Dünyalar Savaşı Z serisinin yeni yönetmeni David Fincher oldu! Dünyalar Savaşı Z 2 (World War Z 2) filmi hakkında bilmeniz gereken detaylar;
Brad Pitt ve David Fincher Dünyalar Savaşı Z 2 Filmi ile Yeniden Bir Arada!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Dünyalar Savaşı Z 2 (World War Z 2) filminin yönetmeni David Fincher oldu! İlk olarak 2013 yılında etkileyici bir zombi filmi olarak karşımıza gelen Dünyalar Savaşı Z (World War Z) izleyicilerin fazlasıyla beğenisini kazanmıştı. Ayrıca çarpıcı sahneleriyle de yıla damgasını vuran ve dünyanın sonu konulu en iyi kıyamet filmleri arasında yer alan Dünyalar Savaşı Z, David Fincher tarafından yönetilecek olan devam filmiyle çıtayı daha da yükseltecek gibi görünüyor.

Se7en, Oyun, Dövüş Kulübü, Panik Odası, Zodiac, Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi ve Sosyal Ağ gibi unutulmaz efsane filmler ile karşımıza gelen Fincher, Dünyalar Savaşı Z 2 filmiyle de izleyicileri bir kez daha kendisine hayran bırakmayı başaracak gibi görünüyor. Ayrıca yönetmenler ve favori oyuncuları her zaman için birbirinden etkileyici filmlere imza atmışlardır. David Fincher ve favori oyuncusu Brad Pitt’in birleşiminden de yine Se7en ya da Fight Club gibi bir efsane doğacak gibi görünüyor.

İşte Dünyalar Savaşı Z 2 (World War Z 2) filmiyle ilgili detaylar;

Dünyalar Savaşı Z 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?   

Dünyalar Savaşı Z 2 Ne Zaman Vizyona Girecek? Teknik ekibi ve oyuncu kadrosu henüz yeni yeni kesinlik kazanmaya başlayan Dünyalar Savaşı Z 2 filminin çıkış tarihi de belli oldu. Marc Forster tarafından yönetilen ilk film 2013 yılının Haziran ayında izleyicilerle buluşmuştu. Fakat ikinci filmde teknik ekip neredeyse tamamen değişecekti. İlk olarak Kıyamet Günü ve Yetimhane gibi korku filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Juan Antonio Bayona’ya teklif götürüldü. Fakat işler yolunda gitmedi.

Dünyalar Savaşı Z 2 Ne Zaman Vizyona TarihiAncak daha sonra David Fincher gibi bir efsanenin Dünyalar Savaşı Z 2 filmini yöneteceği duyuruldu. Başlangıçta 9 Haziran 2017 tarihinde vizyona girmesi beklenilen Dünyalar Savaşı Z 2 filminin, yaşanılan bu aksaklıklardan dolayı gösterim tarihinin 2018 yılına sarkabileceği de belirtiliyor.

Dünyalar Savaşı Z 2 Filminin Fragmanı

Dünyalar Savaşı Z 2 Filminin FragmanıDünyalar Savaşı Z 2 filminin konusu henüz kesinlik kazanmamış olsa da fragmanı izleyenler, savaşın daha da kızıştığını görecekler. İlk filmde virüs yeni yeni yayılmaya ve insanları zombileştirmeye başlamıştı. Henüz tüm dünyayı ele geçirememişti ve insanlı olanca gücüyle hayatta kalmak için mücadele ediyordu.

Fakat Dünyalar Savaşı Z 2 (World War Z 2) filminin fragmanında, savaşın zombiler lehine döndüğünü ve insanlığın neredeyse tamamen ortadan kalktığına şahit oluyoruz. Hatta sadece insanlığın değil, bitkilerin de canavarlaştıkları gözler önüne seriliyor. Kısacası bir aksilik çıkmazsa 2017 Haziran’ında aksiyon ve gerilim dolu bir zombi filmi bizleri bekliyor.

EN İYİ FELAKET VE DOĞAL AFET FİLMLERİ İÇİN TIKLAYIN.

Dünyalar Savaşı Z 2 Filminin Oyuncuları ve Teknik Ekibi

Dünyalar Savaşı Z 2 Filminin Oyuncuları ve Teknik EkibiGenellikle beyin yakan kafa açan filmler ile karşımıza gelen David Fincher, belki de ilk kez bir zombi filmiyle ekran karşısına gelecek. Fakat daha önce de Alien serisinin üçüncü devam filmi, 1992 yapımı Yaratık 3 ile de büyük bir başarı elde etmişti. Psikolojik gerilim filmlerinin usta yönetmeni Fincher, bu kez de Dünyalar Savaşı Z 2 filmiyle izleyicileri ters köşeye yatırabilir.

Dünyalar Savaşı Z 2 Oyuncu KadrosuPeki, merakla beklenen Dünyalar Savaşı Z 2 (World War Z 2) filminin oyuncuları arasında hangi güçlü isimler yer alıyor? Halihazırda 2013 yılının en beğenilen filmlerinden olan Dünyalar Savaşı Z’nin güçlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosu, merak uyandırmayı ve heyecan uyandırmayı başarmıştı.

Dünyalar Savaşı Z 2 OyuncularıBrad Pitt gibi usta bir ismin yanı sıra Mireille Enos, David Morse, Lost dizisinin yıldızı Matthew Fox, 60’lı yılların Doctor Who’su Peter Capaldi, Piefrancesco Favino ve en iyi hapishane filmlerinden Das Experiment’ın yıldızı Moritz Bleibtreu gibi efsane oyuncular bulunuyordu. Dünyalar Savaşı Z 2 filminin kemik kadrosu da bu güçlü isimlerden oluşabilir. Fakat şimdilik Brad Pitt dışındaki isimler gizli tutuluyor.  

AKSİYON MACERA FİLMLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN.

Klişeleşmiş zombi ve dünyayı kurtarma filmleri iyice bizleri bunaltmaya başlamıştı ki 2013 yılında Dünyalar Savaşı Z adında etkileyici bir yapım gösterime girdi. Şimdi ise David Fincher gibi usta bir yönetmen ile daha da güçlenen bu yapım, devam filmiyle de hayranlık uyandıracak gibi görünüyor. Peki, sizce Dünyalar Savaşı Z 2 filminin yönetmenliği için David Fincher doğru bir tercih mi?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın