Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Prens Harry Nişanlısı Meghan Markle’a “Paha Biçilemez” Bir Yüzük Taktı!

Prens Harry ile Meghan Markle'ın nişan haberi, manşetlerdeki yerini aldı. En çok konuşulan detaylardan biri ise Meghan Markle'ın paha biçilemeyen nişan yüzüğü oldu!
Prens Harry Nişanlısı Meghan Markle’a “Paha Biçilemez” Bir Yüzük Taktı!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin küçük prensi ile ABD’li oyuncu Meghan Markle’ın ilişkisi uzun süredir gündemde yer ediyor. Zira Meghan Markle, katı kuralları ile bilinen Kraliyet Ailesi’nin ilk dul, Yahudi ve melez gelini olacak. Kuralların ne kadar katı olabileceğini merak edenler için Kral I. Edward’ın 1936’da boşanmış Amerikalı bir kadınla evlenebilmek için tahtından feragat ettiğini söyleyelim.

Anlayacağınız; Prens Harry ile Meghan Markle’ın birlikteliği bu nedenlerden dolayı fazlasıyla dikkat çekiyor. İkilinin bugün gündeme oturmasının nedeni ise nişanlarının Prens Charles tarafından duyurulması ve sonrasında beraber verdikleri röportaj;

2018 baharında evlenecekleri açıklanan Meghan Markle ile Prens Harry, Kensington Sarayı’nda ilk kez birlikte röportaj verdi.

Meghan Markle ile Prens Harry Düğün Tarihi Belli OlduNişan yüzüğüyle ilk kez görülen Meghan Markle ile Galler Prensi Harry, röportaj boyunca birbirinin elini bırakmadı.

Mutlulukları yüzlerinden okunan çift, evlilik teklifinin nasıl yapıldığı ve ilişkilerinin diğer detayları hakkında açıklamalar yaptı. Ancak en çok dikkat çeken şey, Meghan’ın parmağındaki yüzüktü.

Çünkü nişan yüzüğü, Prens Harry’nin 20 yıl önce kaybettiği annesinden kalan pırlantalardan yapılmıştı.

Prens Harry, Lady Diana'ya Ait Pırlantalarla Yüzüğü Kendi TasarladıTüm dünyanın hayranlık duyduğu Prenses Diana’nın son koleksiyonundan iki pırlanta ile hazırlanan yüzük, Prens Harry tarafından tasarlanmış olmasıyla da dikkat çekti. Annesi öldüğünde henüz 13 yaşında olan Prens Harry, cenazede Lady Diana’nın tabutu üzerine “mommy” yazılı bir not bırakmış ve bu olay insanları derinden etkilemişti.

Prens Harry’nin röportaj sırasında “anneniz Meghan’ı tanısaydı ne düşünürdü” sorusuna verdiği cevap da epey konuşuldu.

Prens Harry ile Oyuncu Nişanlısı İlk Kez Beraber Röportaj VerdiÇünkü Prens Harry, yardımseverliği ve gülümsemesiyle hafızalara kazınan annesi hakkındaki soruya “Meghan’ın en yakın arkadaşı olurdu” diyerek cevap verdi. Bu bilgilere ek olarak, Prens Harry’nin yıllar önce ağabeyi William için yapmış olduğu fedakarlıktan da bahsedelim. Nitekim nişanlısına verdiği yüzük her ne kadar annesinin hatırasını içerse de Prens Harry, Meghan’a Lady Diana’nın elmas nişan yüzüğünü verebilirdi.

Fakat Prens Harry, annesine ait elmas nişan yüzüğünü 2010’da Kate Middleton’a evlilik teklifi edecek olan ağabeyine verdi.

Prenses Diana'nın Gelinleri Ondan Kalan Hatıraları TaşıyorŞu anda Kate Middleton’a ait olan yüzük Prens Harry’e annesi öldüğünde kalmış. Daha doğrusu, Harry ile William annelerinin eşyaları arasından kendilerine hatıra seçerken, William Cartier bir saat, Harry ise o yüzüğü saklamayı tercih etmiş.

Ama iki kardeşin birbirine hangisi önce nişanlanırsa yüzüğün onun olacağı sözünü verdiğini de ekleyelim. Neticede; şu anda Prenses Diana’nın iki gelini de ona ait yüzükler takıyor ve Diana’nın hatırası yaşatılmaya devam ediyor. Ayrıca fiyatı bilinmese de yüzüğün değerinin en az 50 bin pound olduğu tahmin ediliyor. En pahalı yüzükler listesine girmeye aday mücevherin manevi değerineyse paha biçilemiyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.