Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Güzel Cosplay Sanatçısı Girdiği Binbir Karakterle Instagram Takipçilerini Şaşırtıyor!

Karşınızda yaptığı paylaşımlarla gerçeğinden ayırt edilemeyecek cosplaylerini sergileyen yetenekli bir kadın! İşte Rus cosplayerın şaşırtıcı yeteneği!
Güzel Cosplay Sanatçısı Girdiği Binbir Karakterle Instagram Takipçilerini Şaşırtıyor!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Günümüzde pek çok kişinin hobi ya da para kazanma amaçlarıyla cosplay yaptığını biliyoruz. Evet, özel gösterilerde yer alarak gelir elde eden ya da yeteneğini sosyal medya hesaplarında sergileyerek fenomen niteliği kazanan sayısız cosplayer var. Sonuçta; çağımızda Instagram fenomeni olarak para kazanmak ne kadar kolay, bu sorunun cevabını yeteri kadar biliyoruz diye düşünüyorum.

Hatta sosyal medyada isim yapmak veya daha çok takipçi sayısına ulaşmak için sahte fotoğraflar çeken Private Jet Studio isminde bir şirket bile kuruldu. Ama yine de bazıları var ki sosyal medyada adını duyurmayı gerçekten layığıyla başarıyor. Yani en azından bunun için özel yeteneğini kullanıp emek veriyor. Tıpkı aşağıdaki Rus cosplay sanatçısı Ilona Bugaeva gibi…

Henüz 18 yaşında olan ve Saint Petersburg’da yaşayan Ilona Bugaeva, epey yetenekli bir cosplayer olarak karşımıza çıkıyor.

Daha şimdiden 86 bin takipçiye ulaşan genç kadın, epey zahmetli diyebileceğimiz cosplay hobisiyle görünen o ki severek uğraşıyor. Zira Ilona Bugaeva’nın cosplay yaptığı farklı ve ünlü karakterlerin bazıları gerçeğinden adeta ayırt edilemiyor.

Ilona Bugaeva’nın cosplay yaptığı farklı ve ünlü karakterler'

Genç kadının en çok dikkat çeken cosplayleri arasında Game of Thrones dizisi karakterleri ilk sıralarda geliyor!

7. sezonunun nasıl geçtiğini anlayamadığımız ve HBO’nun daha önce yayınlanmamış anlarını DVD sürümüne aktardığı diziden, Daenerys Targaryen genç kadının cosplay listesinde doğal olarak yer alıyor. Ancak yetenekli kadın, Margaery Tyrell, Arya Stark ve kızıl cadı Melisandre gibi karakterleri de taklit etmiş.

Girdiği karakterleri sosyal medya hesaplarında paylaşan Ilona, en iyi seri filmler arasındaki Harry Potter’dan Hermione Granger’ı da epey başarılı yansıtmış.

Ilona Bugaeva Alacakaranlık Serisi'nden Bella olmuş

Neticede; genç kadının Instagram hesabında daha bir dizi farklı karakter var. Oyun karakteri Aloy, Barbie, ürkütücü Pennywise, Witcher’ın kızıl büyücüsü Triss Merigold, Gerçek Kötüler’in Kraliçesi Harley Quinn, Güzel ve Çirkin’den Emma Watson gibi daha pek çok aşina olduğumuz karakter bulunuyor. Ki paylaşımlardan da gördüğünüz üzere 18 yaşındaki Ilona, bu alanda adını daha büyük kitlelere duyuracağa benziyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.