Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Dünyanın En Çok Hayran Olunan İsimleri Listesinde Zirvede Yine Jolie ile Gates Var!

YouGov’un yaptığı araştırma sonucunda; bu yıl dünyanın en çok hayran olunan isimleri listesinde; Angelina Jolie ile Bill Gates yine ilk sırada yer aldı. İşte diğer isimler;
Dünyanın En Çok Hayran Olunan İsimleri Listesinde Zirvede Yine Jolie ile Gates Var!
YAYINLANMA ZAMANI
Yorum

İngiltere merkezli pazar araştırması ve anket şirketi YouGov; dünyanın en çok hayran olunan isimlerini yayınladı. Dünyanın en çok hayran olunan kişileri ile kadınlarının belirlendiği araştırmaya; 35 ülkeden 37 bin katılımcı dahil edildi.

Ve küresel araştırma sonucunda en çok hayran olunan isimler bir kez daha Bill Gates ile Angelina Jolie oldu. Teknoloji dünyasının sevilen isimlerinden Bill Gates, YouGov’un söz konusu araştırması yapılmaya başladığından bu yana ilk sırada yer alırken; Angelina Jolie ise kadın – erkek kategorisinin ayrıldığı 2015’ten bu yana 3. kez birinci oldu.

YouGov’un 2018 yılı dünyanın en çok hayran olunan isimleri listesinde; oyunculardan siyasetçilere iş insanlarından sporculara varana kadar pek çok kişi yer aldı.

Dünyanın En Çok Hayran Olunan İsimleri Listesinde Zirvede Bill Gates VarEn çok hayran olunan erkekler sırasıyla; Bill Gates, Barack Obama, Jackie Chan, Xi Jinping , Jack Ma, Vladimir Purin, Dalai Larna, Narenda Modi, Amibath Bachchan, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Warren Buffett, David Beckham, Elon Musk, Michael Jordan, Papa Francis, Donald Trump, Andy Lau, Recep Tayyip Erdoğan ve Imran Khan oldu.

Diğer taraftan; listeye yeni eklenen isimler arasında Amibath Bachchan, Cristiano Ronaldo, Elon Musk, Cristiano Ronaldo, Imran Khan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vardı.

YouGov Listesine Yeni Eklenenler Arasında Recep Tayyip Erdoğan Yer Aldı Dünyanın en çok hayran olunan kadınları listesinde ise sırasıyla; Angelina Jolie, Michelle Obama, Oprah Winfrey, Kraliçe Elizabeth, Emma Watson, Malala Yusufzay, Angela Merkel, Taylor Swift, Madonna, Aiswarya Rai, Priyanka Chopra, Deepika Padukone, Gal Gadot, Thera May, Liu Yifei, Yang Mi, Fan Bingbing, Zhao Wei ve manşetlerden inmeyen en zengin politikacılar arasındaki Elizabeth Warren yer aldı.

Sonuçta en çok hayran olunan erkeklerinin büyük bölümünü politika, iş ve spor dünyasından isimler oluştururken; en çok hayran olunan kadınların çoğunluğunu ise aktrisler, şarkıcılar ve TV kişilikleri oluşturdu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.