Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bencil Güzel Amber Heard ile Bipolar Elon Musk Neden Ayrıldı?

Yaklaşık 1 yıldır birlikte olan Elon Musk ile Amber Heard aşkı nihayete erdi. Şu anda ayrılığın acısıyla boğuşan ikilinin ayrılık nedenleri üzerineyse çeşitli görüşler var.
Bencil Güzel Amber Heard ile Bipolar Elon Musk Neden Ayrıldı?
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Amerikalı güzel oyuncu, eski eşi Johnny Depp’le çalkantılı bir şekilde ayrılmış, sevilen aktörü kendisine şiddet göstermekle suçlamıştı. Hem Depp’in hem de Amber Heard’ün hayranlarını fazlasıyla üzen bu haber uzun süre gündemde kalmış ama daha sonra yeni bir aşk haberiyle dikkatler başka yöne çevrilmişti. Çünkü Amber Heard; paylaştığı öpücük izli fotoğrafla Elon Musk’la birlikte olduğunu resmen duyurmuştu. Ancak çiftin mutlulukları pek uzun sürmedi ve Daily Mail’in haberine göre ikili ayrılık kararı aldı. İşte detaylar;

İsmi açıklanmayan bir kaynak, Daily Mail’e ikilinin ayrıldığını ve Amber Heard’ün şu anda yaralarını sarmaya çalıştığını belirtmiş. Ayrılık kararını alan kişininse Elon Musk olduğunu söylemiş.

Amber Heard, Elon Musk neden ayrıldı?

Yani milyarder iş adamı mutluluğu; önceki 3 evliliğinde de Amber Heard de bulamamış. Peki, bu durumda bipolar olduğunu söyleyen Musk mı suçlu?

Sonuçta; bir bipoların duygu durumunun dakikalar içinde zıt kutuplara kayabildiğini biliyoruz. Acaba Elon Musk da böyle bir ruhsal durum yüzünden Amber’dan ayrılmış olabilir mi?

Ayrılık kararını kim verdi?

Şaşırtıcı olan şu ki; çifte yakın kaynaklar Amber’ın bu ilişkide aşırı manipülatif ve bencil olduğunu söyledi. Yani görünen o ki Musk suçsuz.

Gerçi Elon Musk hakkında bilinmeyen o kadar çok şey var ki işin iç yüzünü tam olarak bilmemiz mümkün değil. Söyleyebileceğimiz tek şey, çiftin büyük aşkının şimdilik bitmiş olduğu! Şimdilik diyorum çünkü aynı kadınla iki kez evlenip boşanmış olan Musk’ın Amber Heard’e geri dönmesine fazla şaşırmayız.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.