Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Dünyanın En Pahalı Diş Fırçası ile Tanışın! “Reinast”

Dünyanın En Pahalı Diş Fırçası ile Tanışın! “Reinast”
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Her gün kullanmış olduğumuz bazı öğeler bizler için farklı bir yere sahiptir. Bu eşyaların başında ise hijyen açısından önemli olan diş fırçaları, sabunlar, şampuanlar ve hatta tıraş makineleri gibi sağlığımızı etkileyen ürünler gelmektedir. Ancak bu tarz ürünler önemli oldukları kadar, aşırı lüksü seven ve hayatlarının felsefesi haline getiren insanlar için de büyük gösteriş öğeleridir. Dünyanın en pahalı tuvalet kağıdı gibi oldukça pahalı ve gösterişli bir ürün, zenginlerin birçoğu için bile lüks yaşamın aşırıya kaçmış halini ifade edebilir.

Altından yapılmış pahalı bir tuvalet kağıdı olur da günlük olarak kullandığımız dünyanın en pahalı diş fırçası olmaz mı? Elbette ki olur. Çünkü toplumun yüksek kesimlerinde hayatlarını sürdüren insanlar, diğerlerine göre daha özel olmak zorundadırlar. Bu durumu da sadece yüksek kaliteli ve pahalı ürünler ile gerçekleştirebilirler. Bu nedenle bizler de aşırı lüks bağımlısı insanların kullanmış olduğu kendilerini özel hissettiren bu eşyalardan, dünyanın en pahalı diş fırçasını ve bu ürünü böylesine pahalı yapan özelliklerin neler olduğunu sizler için derledik. Şimdi dilerseniz birlikte, günlük olarak kullandığımız diş fırçalarının en pahalı unvanına öğesine birlikte göz atalım.

İşte karşınızda dünyanın en pahalı diş fırçası:

Dünyanın En Pahalı Diş Fırçası Hangi Materyallerden Oluşmuştur?

Dünyanın En Pahalı Diş Fırçası Hangi Materyallerden Oluşmuştur?Reinast adı verilen ve dünyanın en pahalı diş fırçası olarak tanıtılan bu ürün, Alman üreticiler tarafından tasarlanmıştır. Dayanıklılık ve zarifliğin harmanlanmasından oluşan Reinast, şık bir diş fırçasıdır. Dünyanın en pahalı diş fırçası olmasına rağmen, saf altından yapılmış en pahalı gündelik eşyalar gibi üretiminde bu değerli metale dair hiçbir malzeme kullanılmamıştır. Bakteri koruması sağlayan tabakası, hijyen ve sağlıksal yararlar sağlayan yapısıyla Reinast; titanyum ve inciden oluşturulmuştur. Titanyum, şampanya, gül kırmızısı ve mat siyah renkleri ile piyasaya sürülen bu ürün; oldukça fonksiyonel ve teknolojik bir diş fırçasıdır.

Reinast Diş Fırçasını Sıradan Fırçalardan Ayıran Özellikler

Reinast Diş Fırçasını Sıradan Fırçalarından Ayıran ÖzelliklerTam anlamıyla eşsiz bir bakım ve sağlık ürünü olan bu diş fırçası; havacılık, astronotlar ve tıbbi ekipmanlar arasında en çok tercih edilen malzeme olan titanyumdan oluşturulmuştur. Ancak, dünyanın en pahalı diş fırçasında bundan daha fazlası var. Hijyen kurallarına önem gösteren bu şirket, Reinast diş fırçasını satın alan müşterilerine her altı ayda bir ücretsiz olarak altı adet yeni diş fırçası başlığı göndermektedir. Bu başlıklarda plak yok edici ve bakteri önleyici materyaller bulunmaktadır. Anti bakteriyel kısmı, diş fırçasının sapı ve fırçası arasında bir ara yüz oluşturmakta ve böylece bakterilerin ağız ve dişlerinize ulaşması önlenmektedir. Dünyanın en pahalı abur cuburları gibi ürünleri yedikten sonra, dişlerinizi dünyanın en pahalı diş fırçası olan Reinast ile fırçalayabilirsiniz.

Dünyanın En Pahalı Diş Fırçasının Fiyatı Ne Kadar?

Dünyanın En Pahalı Diş Fırçasının Fiyatı Ne Kadar?Hem medikal anlamda hem de estetiksel manada muhteşem bir ürün olan Reinast, günlük nesneler arasında dünyanın en pahalı ürünlerinden bir tanesidir. Bu pahalı diş fırçası da dünyanın en pahalı saç bakım ürünleri gibi hijyene önem verenlerin lüks tercihi olacaktır. Mekanik sindirimin başlamasına yardımcı olan dişlerimize en iyi korumayı sağlaması, dikkat çeken diğer bir özelliğidir. Elbette ki böylesine işlevsel ve şık bir ürünün de fiyatı ucuz olmasa gerek. Alman yapımı bu hijyenik diş fırçasının fiyatı tamı tamına 4.375 dolardır.

Diş ağrısı, yaşayabileceğimiz en kötü durumlardan biridir ve bu nedenle de onları sağlam tutabilmek hepimiz için oldukça önemlidir. Dişlerimizi sağlam tutmak için, bizlere en iyi gelen diş fırçalarını ve macunlarını seçmeye çalışırız. En azından diş ve ağız sağlını düşünen bireyler için bu durum fazlasıyla hayati bir konudur. Peki, sizler dünyanın en pahalı diş fırçası olan Reinast hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorumuzun cevabı ile birlikte bu konu hakkındaki yorumlarınızı da bizlerle paylaşırsanız, seviniriz…

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.