Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Dubaili Instagram Fenomeni 200.000 Euroluk Ferrari’sini Kullanamıyor!

Milyarder fenomen Rashed Saif Belhasa, pek çok kişinin rüyalarını süsleyen Ferrari’sini kullanamıyor. Çünkü…
Dubaili Instagram Fenomeni 200.000 Euroluk Ferrari’sini Kullanamıyor!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Money Kicks lakabıyla tanınan Dubaili fenomeni tanıyor musunuz? Halihazırda 690 bin takipçisi olan Dubaili çocuğu tanımıyorsanız, haberimizi okuduktan sonra onu bir daha unutmaayacaksınız diyebilirim. Çünkü hem serveti hem kullanamadığı Ferrari’si hem de yaşıyla insanı şaşırtan Rashed Saif Belhasa, büyük ihtimalle sinirlerinizi bozacak. İşte pek çok kişinin onun yerinde olmak isteyeceği Dubaili fenomen ve kullanma keyfi yaşayamadığı 200.000 euroluk arabası:

Dubaili milyarder iş adamı Saif Ahmed Belhas’ın oğlu olan Money Kicks, lüks hayatını sosyal medyada gözler önüne serenlerden!

Dubaili milyarder iş adamı Saif Ahmed Belhas’ın oğlu olan Money Kick

Ve zaten yeteri kadar zengin olmasına rağmen lüks hayatını girişimcilik yolunda kullananlar arasında yer alıyor.

Hedeflerini yüksek tutan 15 yaşındaki çocuk, ileride Ortadoğu’nun en başarılı genç girişimcisi olmak istiyor.

 Ortadoğu’nun en başarılı genç girişimcisi olmak istiyor.

1 milyon dolar değerinde bir ayakkabı koleksiyonu olan Dubaili fenomen, ileride büyük bir marka yaratacağını söylüyor. Hem Youtube’da hem de Instagram’da binlerce hayranı olan çocuk şimdi de Ferrari’siyle konuşuluyor.

Ancak yeni satın aldığı 200.000 euroluk Ferrari’sini kullanamıyor çünkü daha 15 yaşında!

We living life ???#louisvuitton#supreme#soexcited#complex

Rashed Belhasa Aka-Money Kicks (@rsbelhasa)’in paylaştığı bir gönderi ()

18 yaşına gelene kadar Dubai’nin sokaklarında toz attıramayacak olan Rashed, bu keyfi yaşayabilmek için 3 yıl beklemek durumunda!

F12 Berlinetta model otomobilini Louis Vuitton Supreme markasının sembolüyle giydiren çocuk, kullanamasa da sosyal medyadaki paylaşımlarıyla parmak ısırtıyor.

Orijinal rengi sarı olan Ferrari’yi çok sevdiği markanın logosuyla kaplayan Dubaili çocuk, kanalına koyduğu videoda ileride daha çok arabasına kaplama yaptıracağının da üzerine basıyor.

Ne diyelim? Doğuştan zengin olan çocuk bazılarının hayata 1-0 önde başladığının açık bir örneği! Ancak girişimcilik yolunda ilerlemesi ve hayallerine ulaşmak için sahip olduğu imkanları akıllıca kullanması, çok para kazanmak isteyenlere örnek olmalı diye düşünüyorum.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın