Yatırım yapmaya başla!

Minecraft Oyuncuları Kendilerini Gerçek Dünya’nın İçerisinde Bulacak

Bir YouTube yayıncısı Dünya gezegenini birebir Minecraft evrenine uyarlayacak.
Minecraft Oyuncuları Kendilerini Gerçek Dünya’nın İçerisinde Bulacak

Oyun dünyasının en popüler yapımları arasında Minecraft’ı gösterebiliriz. Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından beğeniyle oynanan oyun, 2011 yılından bu yana hızla büyümeye devam ediyor. Microsoft’un geliştiricisi olduğu oyun, kullanıcılara hayata dair her şeyi kendine özgü grafikler ile yapılmasını sağlıyor. Bugüne kada oyuna dair çeşitli çalışmaların ve projelerin geliştirildiğine tanık olduk. Bir YouTube yayıncısı ise bugüne kadar yapılmamış bir proje üzerinde çalışıyor.

PippenFTS adlı YouTuber, Dünya’nın tam ölçekli halini Minecraft’a uyarladı. Dünyayı İnşa Et adlı proje ile oyuncular kendilerini gezegenin içerisinde bulacak. Geliştirilecek olan mod ile Dünya’ya dair belirli arazi ve yollar oyuna taşınmış olacak. Terra 1-1 modu ile bu işlemin sorunsuz bir şekilde yapılması planlanıyor. Diğer yandan Cubic Chunks adlı mod sayesinde Dünyanın en yüksek yerleri oyuna aktarılabilecek.

Diğer yandan yayıncı insanlar tarafından yapılan yapılar için oyuncuların yardımına başvuruyor. İnsanların videolar aracılığı ile kendilerine yardımcı olmasını bekliyor Projenin duyurusu ile 40 binden fazla Minecraft oyuncusu destek vereceğini açıkladı ve Discord üzerinden bir araya geldi. Dünya’nın birebir olarak Minecraft’a uyarlandığı projenin videosunu izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum