Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Kızların Zengin ve Bekar Erkekler Hakkında Merak Ettiği 10 Gerçek

Zengin erkeklerin yaşantısı genellikle kadınların merak konusudur. Biz de listemizde zengin erkeklerin dünyasına bir bakış attık ve gerçekleri ortaya çıkardık.
Kızların Zengin ve Bekar Erkekler Hakkında Merak Ettiği 10 Gerçek
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Hayatınızın sıradan bir günü acaba nasıl geçiyor? Yorucu, stresli bir mesaiden sonra eve geliyorsunuz, belki bir duş, sonra TV karşısına ya da kitap okumaya dalıyorsunuz. Ertesi gün yine aynı, ertesi gün yine aynı ve ertesi günler… Peki, lüks yaşamın aktörleri, zenginlerin sıradan bir günü sizce nasıl geçiyor? Sanırım bu sorunun cevabını servetini telaffuz etmekte zorlandığımız kişiler hakkında kısa bir süre de olsa düşünmüşüzdür.

Zenginlik bir nevi, bizlerin zaman harcadığı gereksinimlere karışmamak anlamına gelir. Market ihtiyacınız için bir gününüz gitmez ya da saatlerce vaktinizi mutfakta yemek hazırlamak için geçirmezsiniz. Çoğu zengin kadın oldukça fazla olan boş zamanlarını daha çok alışveriş yaparak geçirir. Peki ya zengin beyefendiler? Sizler için hazırladığımız listede kızların zengin erkekler hakkında merak ettiği 10 gerçeği bulacaksınız.

İşte karşınızda kızların yalnız olan zengin erkekler hakkında merak ettiği 10 gerçek:

10 Günlük Giyim Seçenekleri Hakkında Stilistler ile Tartışmak

Günlük Giyim Seçenekleri Hakkında Stilistler ile TartışmakZengin adamların stilistleri vardır. Onlar muhtemelen kendine ne giyeceklerini söyleyen bu konunun uzman kişileridir. Zengin bir erkek için hafta sonu gezisi sırasında ne giydiği önemlidir. Bir pantolon için 500 dolar harcamaktan çekinmezler.

9 Aşık Olmayı İstemek

Aşık Olmayı İstemekZengin erkekler muhtemelen istediği her şey sahiptir. Yaşları ilerledikçe gündelik ilişkilerden sıkılıp aşık olacakları bir bayan ararlar. Duygularına hitap eden güzel bir kız bulduğunda, onu gezilere götürmek, sürpriz hediyeler almak ve katılacağı etkinlikler için davet etmek kurdukları hayallerdendir.

8 Kendine Özel Spor Salonunda Çalışmak

Kendine Özel Spor Salonunda ÇalışmakZengin erkekler fiziklerine oldukça önem verir. Kendilerini zinde tutmak ve mükemmel bir vücuda sahip olmayı arzularlar. Bunun için özel salonlarda vakit geçirirler. Tabi ki bu durumda özel bir antrenör ihtiyacını da unutmayalım.

7 Kendine Özel Dağ Evi Planları Yapmak

Kendine Özel Dağ Evi Planları YapmakŞehrin stresli ve kalabalık yaşantısı hepimiz için zaman zaman sıkıcı olmuştur. Bu durum zengin erkekler içinde aynı fakat fark, onların isteklerini daha kolay karşılayabilmesinden kaynaklanıyor. Genellikle bu durum da dağ evi planlarıyla kendini gösterir.

6 Daha Çok Zengin Olmak İçin Beyin Fırtınaları Yapmak

Daha Çok Zengin Olmak İçin Beyin Fırtınaları YapmakZengin erkeklerin milyoner olması tembellik yapacakları anlamı taşımaz. Her zaman daha karlı yatırım olanakları ararlar. Onlar, servetini artırmak için yeni yollar aramaktan muhtemelen vazgeçmez.

5 Aşk Acısı Çekmek

Aşk Acısı ÇekmekTabi ki zengin erkeklerinde duyguları vardır. Uzun bir ilişkinin ardından başkalarıyla birlikte olduklarında, bir önceki sevgililerinde yaşadıkları duyguyu bulamamaktan şikayet ederler. Kısacası aşk acısı çekerler.

4 Dev Ekran Televizyonlarında Bir Şeyler İzlemek

Dev Ekran Televizyonlarında Bir Şeyler İzlemekZengin erkekler de kafa dinlemek için herkes gibi huzur bulacağı dizi ya da film izleyebilir. Tabi ki onların farkı biraz geniş ekranları sevmelerinden ibarettir.

3 Sevdiği Spor Takımını Satın Almak

Sevdiği Spor Takımını Satın AlmakKüçük yaşlardan itibaren gönül verdiğiniz bir takımda oynamak, mümkün olmayınca o takımı satın almak istersiniz. Bu kural zengin erkekler için de geçerlidir.

2 Video Oyunları Oynamak

Video Oyunları OynamakZenginlerin en büyük eğlencelerinden biri arkadaşlarıyla oynadıkları video oyunları. Genellikle oldukça maliyetli olan iddialar bu oyunların vazgeçilmezlerindendir.

1 Boş Zamanlarını Kiminle ve Nasıl Geçireceğini Düşünmek

Boş Zamanlarını Kiminle ve Nasıl Geçireceğini DüşünmekZengin erkeklerin sayılamayacak kadar farklı ve lüks aktiviteleri vardır. Paris güzel bir tercih, ya da Roma tabi ki Afrika’da yapılacak bir safari de fena sayılmaz. Bu duruma karar vermede yanındaki kişinin de çok önemi var.

Zengin yalnız bir erkeğin sıradan bir günde vaktini alan aktivitelere birlikte göz attık. Tabi ki buradaki örnekleri fazlasıyla çoğaltmamız mümkün. Bence bunu birlikte yapalım; siz büyük bir servete sahip olsaydınız nasıl zaman geçirirdiniz?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/4Ç Kar/Zarar %36.13/63.87%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.