Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hollywood Yıldızları Hakkında Dumura Uğratan Şaşırtıcı Gerçekler!

Şaşırmaya hazır olun! Etkileyici film ve dizilerde rol almış, birbirinden ünlü Hollywood yıldızları hakkında hiçbir yerde rastlayamayacağınız gerçekler!
Hollywood Yıldızları Hakkında Dumura Uğratan Şaşırtıcı Gerçekler!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Hollywood yıldızlarının genellikle yer aldıkları yapımlar ve aşk hayatları hakkında haberler karşımıza çıkıyor. Fakat beyazperdede bizleri büyüleyen oyuncuların bazıları adeta bizleri dumura uğratacak sırlara sahipler.

Özellikle de Game of Thrones, Galaksinin Koruyucuları, Dr. Strange ve Aşıklar Şehri gibi birbirinden popüler yapımlarda yer alarak, sektörün yıldızı haline gelen oyuncular hakkında gün yüzüne çıkmamış bazı gerçekler tamamıyla sizleri şaşırtmayı başaracaklar.

Tilda Swinton ve Lady Diana Sınıf Arkadaşıydı

Tilda Swinton ve Lady Diana Sınıf ArkadaşıydıAnglo-İskoç kökenli İngiliz aktris, Tilda Swinton, Constantine ve Dr. Strange gibi bilindik fantastik filmler ile karşımıza gelmişti. Büründüğü her rolün üstesinden gelmeyi başaran ünlü oyuncunun ailesinin geçmişi 1.000 yıl öncesine uzanıyor. Köklü bir aileye sahip olan Tilda, henüz 10 yaşındayken ailesi tarafından İngiltere’nin metropoliten olmayan kontluğu Kent’te yatılı bir okula kaydettirildi. Bu okul İngiliz aristokratların çocuklarını bünyesinde barındırıyordu. Kent’teki bu okulda Tilda’nın yanı sıra geleceğin Galler Prensesi, Prenses Diana da okuyordu. Hem de Swinton ile aynı sınıfta!

Kit Harington 11 Yaşına Kadar Tam Adını Bilmiyordu

Game of Thrones dizisinin en sevilen karakterlerinden Kuzey’deki Kral’a, Jon Snow’a hayat veren Kit Harington, geçtiğimiz günlerde eğlenceli bir video ile karşımıza gelmişti. Dizide sessiz sakin takılan Harington’ın aslında fazlasıyla eğlenceli biri olduğunu gözler önüne seren bu videonun ardından, Kit hakkında şaşırtıcı bir bilgi daha öğrendik. “Kit” genellikle “Christopher” isminin kısaltılmış hali olarak kullanılmaktadır. Fakat ünlü oyuncu adının aslında Christopher olduğunu 11 yaşında öğrenmiş.

Benedict Cumberbatch’ın Dedesi İzmirli

Benedict Cumberbatch'ın Dedesi İzmirliEnigma, Sherlock, Dr. Strange, Star Trek ve Hobbit gibi daha birçok etkileyici yapımda yer alan Benedict Cumberbatch’ın soyu aslında Kral III. Richard’a dayanıyor. İngiliz hükümdarlığının ve tahtının, Plantagenet Hanedanlığı’na bağlı tek ferdi olan Cumberbatch’ın dedesi ise İzmir doğumlu bir subaydı. Benedict’in büyük büyük babası da İzmir Konsolosu idi. Aslında Cumberbatch ailesinin İzmir’deki varlıkları çok daha eskilere, 1876’da İzmir’de hayatını kaybeden Robert William Cumberbacth’a kadar uzanıyor.

Jackie Chan, Bütün Sigorta Şirketlerinin Kara Listesinde

Jackie Chan, Bütün Sigorta Şirketlerinin Kara ListesindeYer aldığı yapımlarda pek fazla dublör kullanmayı sevmeyen, belki de en çok bu yüzden gönlümüzü fethetmeyi başaran Jackie Chan, dünyanın dört bir yanındaki sigorta şirketleri tarafından kara listeye alındı. Yıllardır kalça kemiğinden parmaklara, göğsünden kaburgalarına kadar çekim sırasında birçok sakatlık yaşayan Jackie Chan, sonunda sigorta şirketlerini isyan ettirmiş.

Nicole Kidman Sadece 2 Dakikada 3.71 Milyon Dolar Kazandı

Hollywood’un yaş aldıkça daha da güzelleşen aktrislerinden biri olan Nicole Kidman’ın 50 yaşında olduğuna kim inanabilir ki? Çekiciliği ve başarılı oyunculuğuyla bizleri büyülemeyi başaran Kidman, 300 Spartalı filminin Zerkes’i Rodrigo Santoro ile birlikte rol almış olduğu bu 2 dakikalık Chanel reklamından 3.71 milyon dolar kazandı.

Sandra Bullock, Aynı Yıl Hem En İyi Hem de En Kötü Kadın Oyuncu Ödülünü Aldı

Sandra Bullock, Aynı Yıl Hem En İyi Hem de En Kötü Kadın Oyuncu Ödülünü AldıEleştirilere rağmen Kör Nokta (The Blind Side) filmiyle 82. Akademi Ödülleri’nden En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ı ile ayrılan Sandra Bullock, sadece birkaç gün sonra Onun Hakkında Herşey (All About Steve) filmiyle de en kötülerin Oscar’ı olan Altın Ahududu Ödülü’nü kazandı.

Gwendoline Christie, Hollywood’daki En Uzun Aktris

Gwendoline Christie, Hollywood'daki En Uzun AktrisKill Bill, Ucuz Roman ve Gattaca gibi filmlerin yıldızı Uma Thurman, 1.80’lik boyuyla, Hollywood’un en uzun kadın oyuncusuydu. Ancak henüz 14 yaşındayken bile 1.91 boyunda olup, profesyonel jimnastikçilikten, Game of Thrones’un Tarthlı Brienne’ine terfi eden Gwendoline Christie, bu unvanı Thurman’ın elinden almayı başardı.  

Sophie Turner’ın Atlara Alerjisi Var

Sophie Turner'ın Atalara Alerjisi VarYine Taht Oyunları’nın bir diğer yıldızı ile listemize devam ediyoruz. Starklar’ın Sansa’sı, Sophie Turner, küçük yaşlarından beri astım hastası. Bu nedenle de at üstündeyken nefes almakta zorlanan Turner, dizi setinde asım spreyini yanından ayırmıyor.

Eddie Murphy 9 Çocuk Babası

Eddie Murphy'nin 9 Çocuk BabasıŞimdilerde 56 yaşında olan usta oyuncu ve komedyen Eddie Murphy, tam 9 çocuk babası. Nicole Mitchell ile olan ilk evliliğinden 5 çocuğu, evlilik dışı ise 2 çocuğu olan Murphy’nin 2007 yılında ise  Spice Girls üyelerinden Melanie Brown ile olan birlikteliğinden bir kızı oldu. 2012 yılından beri birlikte olduğu Paige Butcher’dan ise henüz 1 yaşında bir kızı var.

Ryan Gosling’in Adı “Kraliyetin Bebek Kazı” Anlamına Geliyor

Ryan Gosling'in Adı "Kraliyetin Bebek Kazı" Anlamına GeliyorBana göre son yılların en başarılı aktörlerinden biri olan Ryan Gosling ile ilgili oldukça ilginç bir sır ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun adı yaklaşık olarak “Kraliyetin Bebek Kazı” anlamına geliyor. “Ryan” adını “young royality (genç hanedan) kelimesinden, “Gosling’i” ise “kaz” anlamına gelen “goose” kelimesinden alıyor.

Peki, ünlü oyuncular hakkında paylaşmış olduğumuz bu bilgilerden en çok hangileri sizleri şaşırtmayı başardı?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.