Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Göğüs İmplantına Servet Harcayan 10 Ünlü

Ünlü sinema yıldızı Angelina Jolie, göğüs implantına 40 bin dolar harcadı. Amaç ise meme kanseri riskini ortadan kaldırmak.
Göğüs İmplantına Servet Harcayan 10 Ünlü
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Kozmetik cerrahiyi genellikle hepimiz, yüksek ücretli operasyonlarıyla biliriz. Onları bizi tanıtanlarsa ekran başında boy gösteren ünlüler. Sürekli TV karşısında olmaları, özellikle şöhretini güzellikleriyle kazananlar için büyük sorun. Daima bakımlı olmaları gerek. Genel olarak da vücutlarının zamanla birlikte deforme olmaya daha yatkın olduğu yerler için bıçak altına yatıyorlar. Tabi ki çoğu sorulduğunda bunu yalanlıyor. Fakat, onlar kameralar önünde olmaya devam ediyor. Tüm resimler ve her kareler, kelimelerden daha yüksek sesle konuşuyor.

Yaradılış bazılarına daha cömert davranmıştır. Bazıları harika bir cilde sahipken, diğerleri tatlı kadınsı kıvrımlarıyla dikkat çeker. Göğse yaptırılacak bir operasyon işlemi mükemmel bir çözüm gibi görünebilir, ama sonuçta vücudun geri kalanı da resmi tamamlamalıdır. Bazen bu operasyonların mükemmel sonuçlarını görürüz. Diğer durumlarda, orantısız, çok aşırıya kaçılmış kötü bir görüntü sunar.

Silikon ile göğüs büyütme dünyada ortalama 5.000 dolar civarlarındadır. İmplantlar ile büyütme ise 4.600 dolarla karşımıza çıkıyor. Ünlüler sık sık ünlü plastik cerrahlara yönelir. Aslında çoğu da ekranlardaki görüntüsünü uzmanlara borçludur. İşin, bilmeyenler için ilginç yanı ise göğüs küçültme ameliyatlarının, büyütmeden çok daha pahalı olması. Sizler için hazırladığımız listede ise göğüsleriyle ilgili operasyon geçiren ünlülere göz atacağız.

İşte karşınızda en pahalı göğüs implantı yaptıran 10 ünlü:

10 Salma Hayek

10.000 Dolar

Salma HayekSalma’nın oldukça küçük göğüsleri vardı. Yıldız isim onlarla gurur duyduğunu da her defasında dile getirirdi. Salma Hayek, zekası ve başarısıyla hepimiz için bir ilham kaynağı oldu. Quentin Tarantino’nun Gün Batımından Şafağa isimli filminde oynadığı zaman, inanılmaz vücut hatları ile dikkat çekti. Bu filmle birlikte yıldız olma yolunda sağlam adımlar attı.

Ancak yıldız olmak büyük sorumluluk ya da fiziksel iyileştirmeler ile karşımıza çıkar. Aldığı kararlarda daima başarılı olan yıldız, bunu geçirdiği operasyonla da gösterdi. Ünlü In Touch dergisi, Hollywood’un en iyi göğüsleri listesinde onu 3. sırada listeledi.

9 Carmen Electra

10.000 Dolar

Carmen ElectraPamela Anderson ve Carmen Electra’nın oldukça fazla ortak noktası var. Carmen Electra’nın ilk taktırdığı silikonlar on yıldır zaten vardı. Carmen göğüslerinden mi bilinmez, ama 4 kez Playboy kapağında yer aldı.

8 Nicole Kidman

15.000 Dolar

Nicole KidmanNicole Kidman’ın göğüsleri plastik cerrahi öncesi, neredeyse yok gibiydi. Şimdi oldukça seksi görünen göğüsleri oldukça ön planda. Doğal görünümündeki botox enjeksiyonları ve meme implantını seçtiğini hayal etmek zor değil. Onun göğüsleri yaklaşık 15.000 dolar fiyatındadır. 2001 yılındaki fotoğraflarıyla, 2009 karşılaştırıldığında büyük değişikliği fark etmemek imkansız.

7 Kelly Rowland

15.000 Dolar

Kelly RowlandKelly, ilk kez 16 yaşında göğüslerine silikon yaptırdığını itiraf etti. Ekim 2007’de eski Destiny Child şarkıcısı; dansçı, aktris, söz yazarı ve TV sunucusu Kelly Rowland bıçak altına gitti. Aynı yıl bir röportajında, sonucun mükemmel olduğunu ve oldukça doğal görünen göğüslere sahip olduğunu söyleyerek, mutluluğunu dile getirdi.

6 Kate Hudson

15.000 Dolar

Kate HudsonKate Hudson gibi çoğu insan küçük göğüslere sahip olabilir. Goldie Hawn kızının doğal güzelliğini görmemek mümkün değil. Gülümsemesi onun en iyi aksesuarı olabilir. Fakat bu kadarı ona az gelmiş olacak ki o da göğüsleriyle alakalı bıçak altına yatan ünlüler kervanı katıldı.

Kate Hudson 31. doğum gününe özel bir göğüs ameliyatı geçirdi. Onun göğüs imlantları küçük boyutu ile o çok doğal görünüyor. Göğüs büyütme ameliyatı, Beverly Hillss’in en popüler kozmetik cerrahı Garth Fisher tarafından gerçekleştirildi.

5 Denise Richards

25.000 Dolar

Denise RichardsDenise’nin küçük göğüsleri olduğundan, meme büyütme prosedürünü yaptırdı. İlk kez bu konuyla alakadar operasyon geçirdiğinde sadece 19 yaşındaydı. Daha sonra bu durumu düzeltmek için 2 ameliyata daha girdi. Yeni göğüsler onun yıldızlık yolunu açtı.

4 Heidi Montag

30.000 Dolar

Heidi MontagÜnlülerin çoğu plastik operasyonlarını örtbas etmeye çalışırken, eski Hills yıldızı Heidi Montag, bu konudaki korkusuzluğunu gösterdi. 2009 yılında ona sadece bir gün içinde 10 farklı plastik cerrahi uygulama gerçekleştirildi. Bunlardan biriyse göğüs büyütmeydi.

3 Anna Nicole Smith

33.000 Dolar

Anna Nicole SmithKıvrımlı vücut, uzun sarı saçlar, harika gülümseme ve cesur kişiliği ile tanınan Anna; mükemmel bir dansçıdır. Teksas’ta bir fotoğrafçı tarafından keşfedilmiştir. Göğüsleri sayesinde 24 yaşındayken Playboy kapağında yer aldı. Şimdilerde 63 yaşındaki milyarder ile evli olan Anna, operasyonla değiştirdiği vücuduna çok şey borçlu.

2 Pamela Anderson

35.000 Dolar

Pamela AndersonPamela Baywatch’de oynadığı zaman, herkes onun doğal güzelliğine hayrandı. Vücudunda bir değişiklik ihtiyacına karar vermeden önce 2 kez Playboy’da yer aldı. Göğüs büyütme operasyonundan sonra, şöhreti daha da arttı. 1990 yılında ilk ameliyatını oldu. 9 yıl sonra, o implantlar kaldırıldı. Ancak 2004 yılında Pamela, yine bıçak altına yattı.

1 Angelina Jolie

40.000 Dolar

Angelina JolieGenç yaşından itibaren Angelina Jolie görünümüyle dikkat çekti. Mükemmel bir vücut ve büyüleyici güzelliği ile estetik ameliyatı hiç düşünmemişti. Ta ki 2013 yılına kadar. Angelina kariyerini yükseltmek için büyük göğüsleri gerekli gören diğer yıldızlardan biri değil. Ünlü yıldız % 87 meme kanserine yakalanma ihtimali ile göğüslerini kaybetti. Bu nedenle operasyon geçirdi.

Meme kanseri çağımız kadınlarının korkulu rüyasıdır. Diğer kanser türleri arasında en yaygın olan bu hastalıkta ilk teşhis oldukça önemli. Aslında burada önemli olan, bu hastalığın belirtilerini beklemekten ziyade, kontrolden geçerek öncesinde tedbir almaktır diye düşünüyorum.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın