Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Dünyanın En Seksi Fenomen Hemşiresinin Hikayesi!

31 yaşındaki Lauren Drain, eskiden kendi halinde bir sağlık çalışanıyken, şimdi dünyanın en seksi hemşiresi olarak tanınıyor. İşte fenomen hemşirenin hikayesi…
Dünyanın En Seksi Fenomen Hemşiresinin Hikayesi!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Günümüzde, sosyal medya mecraları sayesinde ün kazanan pek çok kişi olduğunu hepimiz biliyoruz. Şimdi bahsedeceğimiz 31 yaşındaki Lauren Drain de onlardan bir tanesi!

Eskiden sıradan bir hemşireyken adını yalnızca yakınlarının bildiği Lauren, şu anda milyonlara takipçiye sahip bir internet fenomeni! Peki, Lauren nasıl oldu da dünyanın en seksi hemşiresi niteliğiyle fenomene dönüştü? İşte detaylar ve Lauren Drain’in ilgi çekici fotoğrafları…

Florida’da bir hastanede görev yapan Lauren, Instagram’ın en ünlülerinden biri olarak takipçi sayısını arttırmaya devam ediyor.

Lauren, Instagram’ın en ünlülerinden biri

Yıllardır hemşirelik yapan Lauren, görevi sırasında yoğun bakım ünitelerinde de çalışmış.

Belki de bu nedenle, hasta insanların çektiği zorlukları ve sıkıntıları göre göre sağlıklı yaşam fikrini iyice benimsemiş.

Sağlıklı yaşan Lauren

Ayrıca hastaneye gelen insanların çoğunun formda olmadıkları gerçeğinin de farkına varmış.

Sağlıklı yaşam için spor ve doğru beslenmeyi hayatının odak noktasına koyan Lauren, bu sayede oldukça formda bir görüntüye kavuşmuş.

Sağlıklı yaşam Lauren

Fit, güçlü ve kendine güvenen bir kadın olmaya karar verdiğini söyleyen Lauren’in amacı bir fitness modeli olmak falan da değilmiş. Hatta bu işten daha önce hayatını kaleme almış ve kitabı New York Best Seller listesine girmiş. Spor yapmaya ise aynadaki görüntüsünden de hayatından da memnun olmadığını fark ettiğinde başlamış.

Katıldığı yarışmalarda da adını duyurmasıyla ünü giderek artmış.

I used to be really self conscious of my thick legs. Growing up, skinny girls with thin legs, huge thigh gaps and no shape or muscle seemed to be what the media pushed and my peers desired. Even modeling agencies told me I was way too “big” for any type of modeling work. I didn’t originally start training to get more muscular. I did it as a way to discipline my mind and body. The beginning of my passion with weightlifting was an emotional release. I took my daily stress and anxiety out at the gym and on the weights. I actually got self conscious of how “big” my legs got after the first year of weightlifting thinking it wasn’t desirable for a woman to have muscular legs. Even social media would tell me big legs were “manly.” I’m so happy now I didn’t cave to the pressures. It wasn’t until I decided to embrace my body and push the envelope for what a woman can be that I grew more confident. Society couldn’t define me. My peers couldn’t define me. Random haters couldn’t distract me from my goals. This was my love and passion and I finally fell in love with both the strength it gave me and the newfound confidence I had lacked. Be you. Others will always critique. Let them. Keep smiling. ? @michaeloliveri | @jessicakeehus

Lauren Drain Kagan (@laurendrainfit)’in paylaştığı bir gönderi ()

Hemşire, yazar, kişisel antrenör ve fitness modeli unvanlarıyla karşımıza çıkan Lauren, 2013 yılından bu yana David Kagan’la evli ve şu an Los Angeles’ta yaşıyor. Sağlıklı ve mutlu bir yaşama ulaşmak isteyenlere ilham olmak istediğini söyleyen Lauren, internet sitesi aracılığıyla da onlara hizmet veriyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.