Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Dünyanın En Güzel Kızı İlan Edilen Çocuk İnsanları İkiye Böldü!

Güzelliğiyle herkesi büyüleyen ve dünyanın en güzel kızı ilan edilen 6 yaşındaki Anastasia Knyazeva, insanları adeta ikiye böldü. Bakalım, konu hakkında siz ne diyeceksiniz?
Dünyanın En Güzel Kızı İlan Edilen Çocuk İnsanları İkiye Böldü!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Masmavi gözleri, hokka misali burnu ve uzun kahverengi saçlarıyla oyuncak bebeklere benzeyen Anastasia Knyazeva, sosyal medya kullanıcılarını adeta ikiye böldü. Zira bazıları küçük çocuğun annesi tarafından yönetilen Instagram hesabını topa tutarken, bazıları da eleştirilerin yersiz olduğunu söylüyor.

Yani bir nevi tarih tekerrür ediyor. Zira Anastasia’dan önce dünyanın en güzel kızı olarak anılan Thylane Blondeau da aynı şeyleri yaşamış, bir tek güzelliğiyle değil yol açtığı tartışmalarla da tüm dünyanın dikkatini çekmişti.

6 yaşındaki Anastasia Knyazeva’nın bir zamanlar dünyanın en güzel kızı olarak anılan Thylane Blondeau’nun yolundan gittiğini söyleyerek başlayalım.

Dünyanın En Güzel Kız ÇocuğuDaha doğrusu, yolundan gitmeye yönlendirildiğini diyelim. Sonuçta; 6 yaşında bir çocuk “dünyanın en güzel kızı” olmaya tek başına karar vermiş olamaz! Her neyse, devam ediyoruz.

Fotoğraflarının bulunduğu ve annesi tarafından yönetilen Instagram hesabında daha şimdiden 500 binin üzerinde takipçiye ulaşan Anastasia’nın ünü hızla yayılıyor.

Anastasia Knyazeva’nın Yarım Milyon Takipçisi VarAnnesi Rusya’da yaşayan küçük kızının fotoğraflarını 4 yaşından bu yana düzenli olarak paylaşıyor. Ve güzelliğiyle pek çok markanın dikkatini çeken kız modellik yapıyor.

Fenomen olan küçük kız çocuğu Rusya’da yapılan Little Miss Aoki yarışmasını kazanan Anastasiya’nın ileride ünlü Rus manken Irina Shayk gibi olabileceği öngörülüyor.

Küçük Kızın Irina Shayk gibi Olacağı Tahmin EdiliyorŞu anda Rus çocuk giyim markası Chobi Kids’in yüzü olan Anastasia’nın fotoğraflarının altına “dünyanın en güzel kız çocuğu, hayatımda gördüğüm en güzel gözler” ve benzeri yorumlar yapılsa da bazıları küçük kızın annesini sert sözlerle eleştiriyor.

Pek çok kişi “acaba 6 yaşındaki kıza fotoğraf çekmeden önce ne kadar makyaj yapılıyor” gibi sorularla Anastasia’nın ebeveynlerini kınıyor.

Anastasia'nın Ebeveynleri EleştiriliyorSevimli kızın fotoğraflarından bir tanesinin altına ise “neden gülmüyor, o sadece bir çocuk” şeklinde yorum yapılmış.

Bir diğer kullanıcı ise Anastasia’nın ebeveynlerine “lütfen onun çocuk olmasına izin verin” sözleriyle seslenmiş.

Ancak gelen tüm eleştirilere rağmen Anastasia modellik yapmaya devam ediyor. Ve görünen o ki bir zamanlar “dünyanın en güzel kızı” olarak anılan Thylane Blondeau ya da büyük bir servete sahip ünlü çocuklar listesindeki Kristina Pimenova gibi o da kariyerine bu alanda devam edecek.

Peki, konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? 6 yaşında bir çocuğa sırf “çok güzel” diye modellik yaptırılabilir mi? Daha doğrusu, ileride modellik yapmayı isteyecek olsa bile 6 yaşında bir çocuğa “para kazanma amaçlı” herhangi bir şey yaptırılabilir mi? Yoksa ailesi Anastasia’nın geleceğini düşündüğü için mi onun “dünyanın en güzel kızı” olmasına destek veriyor?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın