Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Büyük Bir Servete Sahip Olan 10 Ünlü Çocuk

Bu çocuklar, yaşlarından çok daha büyük servetlere sahipler. İşte zengin bir ailede doğmuş ya da kendi yetenekleriyle küçük yaşta servet edinmiş çocuklar:
Büyük Bir Servete Sahip Olan 10 Ünlü Çocuk
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Zengin insanların normal bir gününün nasıl geçtiği hep merak konusu olmuştur. Düşünebiliyor musunuz, para konusunda hiçbir sıkıntınız olmadan geçen bir ömür. Kulağa oldukça cazip geliyor değil mi? Olgunluk çağına eriştiğimizde parayla ilgili isteklerimizi daha kolay frenliyoruz, peki ya çocukken?

Alışveriş sırasında annesinin kolunu çekiştiren ve istediği bir şeyi onu aldırmaya çalışan sevimli çocuklarla karşılaşmışızdır. Bazı çocuklar doğuştan şanslılar. Onları az önce bahsettiğim halde görebilmeniz neredeyse imkansız. Zengin bir ailede doğmuş ya da kendi imkanlarıyla küçük yaşta servet sahibi olan birçok çocuk var. Sizler için hazırladığımız bu listede küçük zenginleri ele aldık.

İşte karşınızda büyük bir servete sahip olan 10 ünlü çocuk:

10 Sire – 50 Cent’in Oğlu

Sire - 50 Cent’in Oğluİyi modellerin çok paralar kazandığını hepimiz biliyoruz. 50 Cent’i iki yaşındaki tatlı mı tatlı oğlu Sire, modelliğe çok erken yaşlarda başladı. 50 Cent son zamanlarda oğlunun modellik anlaşmasını imzaladığı için sıkça övünüyor. İki yaşındaki Sire ilk maaşını geçtiğimiz günlerde aldı.

9 Kaia Gerber – Cindy Crawford’un Kızı

Kaia Gerber - Cindy Crawford’un KızıKaia resmi olarak henüz bir ajansla anlaşmış değil. Onun zenginliği annesinden kaynaklı. Ama sadece maddi anlamda değil! O, şuanda bile annesinin kopyası ve gelecekte onu aratmayacak gibi duruyor.

8 Noa Mintz

Noa Mintz15 yaşındaki girişimci Noa Mintz, internet üzerinden yapılan dadı hizmeti fikri ile milyonlarca insana yardımcı olmuştur. Ayrıca Noa bu fikriyle milyonlarca dolar kazanmayı başardı.

7 Nick D’Aloisio

Nick D'AloisioNick D’Aloisio sadece 16 yaşlarındayken 30 milyon dolara Yahoo’ya Summly uygulamasını sattı. Nick D’Aloisio farklı saylardaki karakterden oluşan metinleri ve internet içeriğini özetleyerek bir app beyni olan Summly’i yarattı. Bu genç mucit belki de hiç birimizde olmayan 30 milyon dolara sahip ve kendisi daha lisans mezunu bile değil.

6 Richard Wilson

Richard WilsonRichard, New York, Paris ve Hong Kong gibi şehirlerde billboardlar için reklam bölümleri satma fikrini oluşturdu. Bu basit fikir ona, sadece iki hafta içinde 41.300 dolar kazandırdı.

5 Kylie Jenner

Kylie JennerGoogle Vikipedya sayfasında Kylie Jenner’i “sosyete” olarak tanımlıyor. Kylie şarkı sözü yazarı ve modellik yapıyor. Servetini ise tamamen kendi çalışmalarıyla kazandı. Geçtiğimiz yıllarda genç girişimci 2.7 milyon dolara ilk evini satın aldı.

4 Connor Bruggemann

Connor BruggemannBiz lise yıllarımızda normal bir hayat geçiriyorken, Connor Bruggemann telefonu ile borsa hisse senetlerinden 300.000 dolar kazanıyordu. Connor banyoda, öğle yemeği masasında, boş kaldığı her yerde rakam stokları satın almakla meşguldü. Ayrıca genç borsacı, borsa ticaretini açtığında işe 10.000 dolar ile işe başladı. Ona, eski Başkan Yardımcısı ve eski Wall Street Tüccarı olan dedesi JP Morgan da yardımcı olmuştur.

3 John Mayer

John MayerJohn Mayer pop yıldızı, aktris, müzisyen ya da a bir sistem icat eden bir mucit değil. O, sadece 19 yaşındayken “Fresco Haberi” yarattı. Ardından da Twitter, Instagram, Flipboard Thingy gibi alanlarda oldukça para kazandı.

2 Chase Reed

Chase ReedHerkesin iyi ya da kötü bir çift spor ayakkabısı olmuştur. Chase Reed ise hemen hemen tüm spor ayakkabılarına sahiptir. Onun sneaker koleksiyonu ayakkabıları yaklaşık 30.000 dolar değerindedir. Babası ayakkabı satarak çok kazandı. Chase’yi de bu doğrultuda yönlendirerek zengin olmasını sağladı.

1 Kristina Pimenova

Kristina PimenovaKristina, emekli futbolcu ve eski modelin kızıdır. Ayrıca o, “Dünyanın En Güzel Kızı” olarak anılıyor. Şu an 9 yaşında olan genç süper modelin bu kadar ünlenmesi hiç şaşırtıcı değil. Küçük Rus kızı, Armani ve Dolce&Gabbana gibi büyük moda evleri ile çalışıyor. Ergenlik ona karşı nazik davranmış gibi duruyor ve Kristina, dünyanın gördüğü en başarılı modellerinden biri olma yolunda ilerliyor.

Listemizdeki isimler küçük yaşlarına rağmen milyon dolara varan servetleri yönetiyor. Kimi doğuştan şanslı, kimi ise akıl almaz bir yeteneğe sahip. Sizin fikrinizi merak ediyorum, TV dünyasında ünlü olarak mı zengin olmak isterdiniz; yoksa kimsenin aklına gelmeyen bir buluşla mı?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.