Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Instagram’da Ayak Fotoğrafları Paylaşarak Yılda 90 Bin Dolar Kazanıyor!

Instagram takipçileriyle ayak fotoğraflarını paylaşan Kanadalı kadın, bu iş sayesinde binlerce dolar kazanıyor. Ayrıntılar aşağıda;
Instagram’da Ayak Fotoğrafları Paylaşarak Yılda 90 Bin Dolar Kazanıyor!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Hepimizin bildiği gibi sosyal medya platformları bugün kullanıcıları eğlendirmek ya da bilgilendirmekle kalmıyor aynı zamanda bazılarına para kazandırıyor. Kaldı ki sanal mecralar sayesinde kazanç elde eden ünlü kişilikler de var şöhrete sosyal medyada ulaşan fenomenler de!

Mesela; 21 yaşındaki milyarder genç kadın gibi! Kendisi bu yıl Beyonce, Cristiano Ronaldo ya da Kylie Jenner gibi ünlüleri bile geride bırakarak Instagram hikayeleri en çok izlenen kişi oldu. Uzun lafın kısası; değişen dünyayla birlikte para kazanma yöntemleri de değişiyor ve bazıları bu yöntemlere diğerlerinden çok hızlı adapte oluyor. İşte canlı örneği olan Kanadalı Jessica Gould!

Instagram fenomeni olarak para kazanmak ne kadar kolay sorusu üzerine daha önce konuşmuş, yapılan bir araştırmanın şaşırtıcı sonuçlarını birlikte öğrenmiştik.

Instagram Ayak Fetiş Modelliği ile Para Kazanıyor!Tamam, belli başlı yöntemlerle Instagram’dan ya da diğer platformlardan para kazanılabileceğini biliyoruz. Fakat ne kadar değişik yöntemler kullanılabileceğini bilmiyoruz.

Örneğin; WeRateDogs isimli Twitter hesabından binlerce dolar kazanan genç tam olarak bunu yapmış. Ve yaratıcılığı sayesinde sanal dünyada hatırı sayılır bir şöhrete kavuşmuş. Kanadalı Jessica Gould’ınki de epey sıra dışı bir yöntem!

Ayak fetiş modellerinin reklamlarını gördükten sonra aynı şeyi kendisi de yapmaya başlayan Jessica, kısa süre içinde bu yöntemi kazanç kapısına dönüştürmüş.

Kanadalı Jessica GouldÖte yandan; ilk başlarda bu kadar yoğun ilgiyi hiç beklemiyormuş. Pek çok kişinin ayak fotoğraflarını paylaşması için kendisine para teklifinde bulunduğunu belirten Jessica’nın hitap ettiği kitle hızlıca artmış. Instagram’da Miss Scarlett Vixxen ismiyle tanınan Jessica, şu an ayak fotoğrafları sayesinde binlerce dolar kazanıyor.

İlaveten; Jessica’nın hesabını takip etmek için 32 yaşındaki kadının Paypal hesabına para gönderilmesi gerektiğini de hatırlatalım.

Jessica Ayakları Sayesinde Para KazanıyorTüm bunlara ek olarak; Jessica sayfasında da belirtildiği çıplak fotoğraf isteyenlerin talebini kabul etmiyor.

Sonuçta; kendi deyimiyle can sıkıntısı ile paylaşmaya başladığı ayak fotoğraflarından yıllık 90 bin dolar civarında para kazanıyor. Ne diyorsunuz? Jessica’nın böyle bir yöntemle para kazanması mı garip? Yoksa onun ayaklarını görmek isteyenlerin seve seve ödeme yapması mı?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın