Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Zengin ve Açık Fikirli Koca Arayan İkizler Rusya’nın Yeni Gündemi!

Rusya’nın Kazan kentinde yaşayan ve üniversitede okuyan ikiz kardeşler, zengin koca arayışlarıyla olay oldular. Öyle ki ülkenin siyasetçilerinden bile yardım istediler…
Zengin ve Açık Fikirli Koca Arayan İkizler Rusya’nın Yeni Gündemi!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

İlerleyen zamanla birlikte alışkanlıklarımız ve yaşam şekillerimiz de değişiyor. Tamam, hepimiz bu durumun farkındayız ve alıştık denilebilir. Ne var ki yaşanan bazı olaylara “yok artık” demeden de duramıyoruz. Mesela; zengin koca arayan ikizlerin önce Rusya’da, sonra da dünya gündeminde olay olmaları gibi!

Zira görüyoruz ki o meşhur “zengin koca bulma” anlayışı bile eskisine oranla daha da çirkinleştirilebiliyor. Düşünceme katılır mısınız bilemem ama Rus ikizlerin istekleri de bunu ifade etme biçimleri de bildiğiniz uygunsuz (!) İşte meraklılarına The Sun gazetesine de manşet olan 22 yaşındaki Rus ikizler…

Rusya’da yaşayan ikizler henüz 22 yaşındalar ve lisans eğitimlerine devam ediyorlar.

Rusya’da yaşayan ikizler henüz 22 yaşındalar.

Ve zengin koca aradıklarını açık açık belirtiyorlar. Hatta bu arayışın niteliklerini, müstakbel kocalarından neler beklediklerini ve ona neler verebileceklerini de söylüyorlar.

Rus medyasından duyulan habere göre, Adel ve Alina Fakteyeva bulundukları yerde yaşamaktan çok sıkılmış.

Adel ve Alina Fakteyeva bulundukları yerde yaşamaktan çok sıkılmış.

Bir moda blogu sayesinde isimlerini duyuran ikizler, marka reklamlarından ayda 10 bin ruble (yaklaşık 615 lira) kazanıyorlar. Zengin ve açık fikirli koca aradıklarını belirtirken “paylaşırız” demeyi de ihmal etmemişler.

Çünkü Adel ve Alina için her şeyi birlikte yapmaları koşuluyla kocalarını paylaşmak sorun olmazmış.

Zengin koca arayan Rus ikizler

Milyoner koca aramalarının nedeni ise daha iyi bir hayat yaşamak istemelerindenmiş. Onları Moskova’nın renkli hayatına taşıyacak birine ihtiyaçları varmış. İşte bu isteklerini gerçeğe dönüştürebilmek için de Rus iş adamlarıyla siyasetçilerinden yardım istemişler. Bir koca aradıklarını belirten ikizler müstakbel damat adayının normal birisi olamayacağını söyleyerek “iki eşi olacak ve bu da çok sık karşılaşılan bir durum değil” şeklinde konuştular.

Şansa (!) bakın ki Aleksandr Donskoy isimli Rus belediye başkanı, ikiz kız kardeşlere yardım elini uzatmış.

Bir seminerde açıklama yapan Donskoy, Forbes listesinde yer alan zengin Ruslar’a ulaştığını ve ikizlere yardım etmenin eğlenceli olacağını belirtmiş.

Ne diyelim, koca arayan ikizler istedikleri gibi bir eş bulabilecekler mi, hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.