Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Vücutlarını Boyayarak Kendilerini Kamufle Eden 5 İnsanın İnanılmaz Görüntüsü!

Birazdan izleyeceğiniz görüntüler sizi fazlasıyla etkileyecek. Çünkü bunun bir vücut boyama sanatı olduğunu düşünmek oldukça zor! İşte videomuz:
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Sanat, her anlamda güzelliklerle doludur. Bir uğraş sonucunda ortaya eşsiz bir eser çıkarmak insanları fazlasıyla heyecanlandırır. Bu eserleri ortaya çıkaran sanatçıların her biri bu konu hakkında belirli eğitimleri alarak bu noktaya gelebilmişlerdir.

Bir beste yapmak, bir resim çizmek ya da bir şiir yazmak aniden olabilecek bir şey değildir. Her birinin belirli bir zamana ihtiyacı vardır. Öyle eserler vardır ki bir tablo gördüğünüzde ya da bir müzik dinlediğinizde kendinizi o eserin içerisinde buluverirsiniz. Bu videomuzda sizlere yine bir sanat çeşidi olan vücut boyama sanatından bahsedeceğiz.

Bu sanat insanların çıplak vücudunun renkli boyalarla boyanması şeklinde ilerliyor ve bu insanlar belirlenmiş bir şekil oluşturarak tamamen kamufle oluyorlar. Bir hayvana veya bir objeye benziyorlar. Şimdi sizlerle bu sanata dair görüntüleri paylaşıyoruz. Keyifli seyirler.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.