Yatırım yapmaya başla!

Vücutlarını Boyayarak Kendilerini Kamufle Eden 5 İnsanın İnanılmaz Görüntüsü!Sanat, her anlamda güzelliklerle doludur. Bir uğraş sonucunda ortaya eşsiz bir eser çıkarmak insanları fazlasıyla heyecanlandırır. Bu eserleri ortaya çıkaran sanatçıların her biri bu konu hakkında belirli eğitimleri alarak bu noktaya gelebilmişlerdir.

Bir beste yapmak, bir resim çizmek ya da bir şiir yazmak aniden olabilecek bir şey değildir. Her birinin belirli bir zamana ihtiyacı vardır. Öyle eserler vardır ki bir tablo gördüğünüzde ya da bir müzik dinlediğinizde kendinizi o eserin içerisinde buluverirsiniz. Bu videomuzda sizlere yine bir sanat çeşidi olan vücut boyama sanatından bahsedeceğiz.

Bu sanat insanların çıplak vücudunun renkli boyalarla boyanması şeklinde ilerliyor ve bu insanlar belirlenmiş bir şekil oluşturarak tamamen kamufle oluyorlar. Bir hayvana veya bir objeye benziyorlar. Şimdi sizlerle bu sanata dair görüntüleri paylaşıyoruz. Keyifli seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum